مدیرکل ورزش و جوانان یزد: فعالیت‌های ورزشی در فضای مجازی ادامه یابد

یزد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: لازم است تمام فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی به صورت برخط (آنلاین) در فضای مجازی برگزار شود و به بهانه کرونا تعطیل نشود.

به گزارش ایرنا، مسعود شریعتی روز دوشنبه در مجمع سالانه هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان افزود: فعالیت رشته‌های ورزشی با حضور ورزشکاران باید دقیق و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی  برای تامین سلامتی و نشاط اجتماعی  پیگیری و اقدام به عمل آید.

وی به اهمیت همکاری پیشکسوتان و دلسوزان برای توسعه ورزش در بعد همگانی و قهرمانی و رشته‌های رزمی اشاره کرد و ادامه داد: برنامه‌ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای گسترش کونگ‌فو و هنرهای رزمی، فعال کردن هیات شهرستان‌ها، حضور در مسابقات کشوری و بین‌المللی و توجه به ورزش بانوان مدنظر قرار گیرد.

این مسوول با قدردانی  از عملکرد برنامه محور و همدلی اعضای هیات کونگ‌فو در راستای پیشبرد اهداف یادآور شد: کادر جدید در این هیات بسیار قدرتمندو فعالیت خوبی از خود به نمایش گذاشته و ما برای پیشرفت این رشته و هیات نهایت همکاری را خواهیم داشت.

شریعتی با اشاره به اهمیت زیرساخت‌ها در توسعه رشته‌های ورزشی بیان کرد: در بهترین منطقه از شهر یزد یک زمین برای ساخت خانه اختصاصی کونگ‌فو در نظر گرفته شده و در اختیار این هیات قرار می‌گیرد تا در کمترین زمان ممکن با جذب کمک‌های مالی خیران بتوانند هرچه زودتر ساخته و در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی استان در یکسال گذشته با وجود کرونا و محدودیت‌های فعالیت و عملکرد خوبی داشته و گام‌های موثری در توسعه این رشته برداشته شده و باید این فعالیت‌ها ادامه داشته باشد.

مجمع سالانه هیات هنرهای رزمی یزد با حضور مسوولان ورزشی، اجرایی و اعضا برگزار شد.

افزون بر چهار هزار ورزشکار در کونگ فو فعالیت دارند.

 استان یزد ۴۷ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار بیمه شده است .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =