شهدای مقاومت مصداق حب الحسین یجمعنا هستند

قم-ایرنا-تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: شهدای محور مقاومت با محبت اهل بیت (ع) در کنار یکدیگر در جبهه‌های گوناگون به مصداق حب الحسین یجمعنا علیه کفر مبارزه کردند.

آیت الله سعیدی روز دوشنبه در آیین رونمایی از آثار حجمی شهدای مقاومت در قم افزود: شهدای ما از این قبیل افراد هستند که عاطفه و احساسشان با هم گره خورد و بر اساس محبت به خدا و اهل بیت (ع) کشور و منطقه را معطر کردند.
وی افزود: آنچه که در عصر انقلاب تحقق یافت و در کشورهای منطقه، مانند عراق، سوریه، یمن و لبنان شکل گرفت، براساس معرفت و محبت به اهل بیت (ع) است و رزمندگان اسلام در کشورهای منطقه و جبهه‌های گوناگون با نام و محبت اهل بیت (ع)، آنچه مورد رضای خدا بود را تحقق بخشیدند.

سعیدی ادامه داد: در عصر غیبت با اطاعت از ولی فقیه و گوش به فرمان ایشان مرزها معنا و مفهومی ندارد و قلب ها دیگر حد و مرزی نمی شناسند. و شاهد بودیم که حاج قاسم از عراق به سوریه می رود و ابومهدی از عراق به ایران و کشورهای دیگر می رود. این ورود و حضور و اطاعت از فرمانده معظم کل قوا است که نهضت عظیم را شکل می‌دهد. 

وی در پایان گفت: امروز وظیفه همه ما است که یاد و خاطره شهدا را زنده نگهداریم و همه در این رزمایش‌های بزرگ که از شهدا یاد می‌شود حضور پیدا کنیم و تا ظهور امام عصر (عج) به این شکل ادامه دهیم.

دراین آیین از آثار حجمی شهدای مقاومت، شهیدان حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهروز مظفری‌نیا رونمایی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =