استاندار کرمانشاه: نظارت بر بازار تشدید می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه نگرانی برای تهیه کالاهای بازار نوروز وجود ندارد، گفت: به منظور مقابله با گران فروشی نظارت بر بازار تشدید خواهد شد.

به گزارش ایرنا، «هوشنگ بازوند» روز دوشنبه در تداوم برنامه کنترل و نظارت میدانی بازار میوه ایام عید، ضمن بررسی نحوه فعالیت های صورت گرفته جهت تأمین، توزیع، فعالیت و قیمت‌گذاری سیب و پرتقال از سردخانه‌ها و میوه فروشی‌های سطح شهر بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، سردخانه‌های استان لبریز از سیب و پرتقال شده‌ و از روز گذشته روند توزیع در شهرستان‌ها نیز آغاز گردیده و در ادامه میوه با کیفیت، با قیمت مناسب در سطح شهر کرمانشاه توزیع می‌شود.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه مردم نگران میوه ایام نوروز نباشند؛ اظهار داشت: حجم ارسال میوه به بازار به تدریج افزایش می‌یابد و قیمت‌ها متعادل‌تر خواهد شد.

به گزارش ایرنا، بازوند شب گذشته و صبح امروز نیز به صورت سر زده از روند فعالیت کشتارگاه های سطح استان و میادین میوه و تره بار بازدید کرده بود.

۴۰ هزار و ۶۶ هکتار باغ مدرن و سنتی در استان کرمانشاه وجود دارد که از این میزان ۳۳ هزار و ۵۰۰ هکتار بارور است. سالانه ۳۰۰ هزار تن انواع محصولات باغی در استان تولید می شود.

استان کرمانشاه ۵۷۶ مرغداری گوشتی، ۲۸ مرغداری تخم گذار، ۱۰ مزرعه مرغ مادر گوشتی و چهار مرغداری جوجه ریز دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha