بازدید رییس فراکسیون ورزش از اردوی تیم‌های فوتبال و کشتی ناشنوایان

تهران- ایرنا- «محمدمهدی فروردین» رییس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی از اردوی تیم‌های ملی کشتی و فوتبال ناشنوایان ایران بازدید کرد و در خصوص پیگیری مطالبات ورزشکاران ناشنوا قول مساعد داد.

 به گزارش ایرنا از فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، تیم ملی ناشنوایان ایران در حال برگزاری اردوی آماده سازی برای حضور در مسابقات مقدماتی المپیک ناشنوایان به میزبانی ایران در کیش است.

رییس فراکسیون ورزش در ادامه این بازدید با حضور در سالن تمرین کشتی فدراسیون ناشنوایان از اردوی آماده‌سازی تیم ملی کشتی ناشنوایان به مربیگری «علیرضا رضایی»  نیز بازدید کرد.  

فروردین در حاشیه این بازدید با تاکید بر ضرورت حمایت مجلس و دولت از ورزش ناشنوایان، گفت: همچنان خود را از جامعه بزرگ ورزش می‌دانم و این موجب افتخار است که بتوانم خدمتی در جهت بهبود وضعیت ورزش ناشنوایان داشته باشم.

وی ضمن ابراز خرسندی از اینکه در شرایطی که سلب میزبانی از تیم ملی فوتبال کشورمان و نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا صورت گرفته، فدراسیون ناشنوایان موفق به اخذ میزبانی مسابقات مقدماتی المپیک ناشنوایان در کیش شده است. عملکرد فدراسیون ناشنوایان مثبت بوده و فراکسیون ورزش مجلس از ورزش ناشنوایان حمایت جدی خواهد کرد.

رییس فراکسیون ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی، حضور مربیان تراز اول فوتبال و کشتی در فدراسیون ناشنوایان را بیانگر عملکرد مثبت این فدراسیون دانست و تاکید کرد: قطعاً از وزیر ورزش خواهیم خواست در صورت کسب مدال در المپیک ناشنوایان آنچه که حق شما ورزشکاران ناشنوا است، پرداخت شود و مطالبات ورزشکاران نیز قطعا از وزارت ورزش پیگیری خواهد شد.

در این بازدید «مهران تیشه‌گران» رییس فدراسیون ناشنوایان و  «بیژن ذوالفقارنسب» مدیر فنی تیم ملی فوتبال ناشنوایان رییس فراکسیون ورزش مجلس را همراهی ‌کردند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha