«ایرانگرد» و «سریالیست» در راه شبکه یک

تهران- ایرنا- نوروز سال ۱۴۰۰ فصل چهارم مستند «ایرانگرد» روی آنتن شبکه یک سیما خواهد رفت. همچنین بینندگان می‌توانند سریال منتخب خود در سال ۱۳۹۹ را در برنامه «سریالیست» این شبکه انتخاب کنند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در این فصل ۱۰ قسمتی از برنامه ایرانگرد، طبیعت دیدنی استان های اردبیل، خوزستان، لرستان، هرمزگان، سمنان و کرمان با خلق تصاویری زیبا و جذاب، نمایش داده می شود.

جواد قارایی، تهیه کننده ایرانگرد درباره تولید فصل ۴ این مستند اظهار داشت: ما این فصل را با پنج دوربین پیشرفته و با کیفیت ۴k تصویربرداری کرده ایم و به صورت اچ دی با کیفیت بالا پخش خواهد شد.

او تعداد قسمت‌های فصل چهار را ۲۰  قسمت اعلام کرد و افزود: به علت شرایط همه گیری کرونا و البته ابتلای خودم و دو تن از همکاران، روند تولید قدری به تاخیر افتاد و به امید خدا پس از پخش این ۱۰ قسمت در ایام نوروز، قسمت های بعدی درصورت آماده شدن از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

قارایی تصریح کرد: در مستند ایرانگرد، ما همانند سه فصل گذشته، مردم شناسی و آشنایی با اقوام مختلف دلیر و اصیل ایرانی و طبیعت بی نظیرمناطق مختلف و باصفای ایران عزیز را در بهترین فصول و بهترین زمان برای بینندگان روایت می‌کنیم.

مستند  ایرانگرد به تهیه کنندگی و اجرای جواد قارایی کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که همزمان با نوروز ۱۴۰۰ در ۱۰ قسمت۳۰ دقیقه ای روی آنتن می رود.

«سریالیست» به شبکه یک رسید

با انجام مراحل پایانی پیش‌تولید برنامه سریالیست در شبکه یک، بینندگان می‌توانند سریال منتخب خود در سال ۱۳۹۹ را با این برنامه انتخاب کنند.

در این برنامه که با مشارکت تلوبیون پخش می شود، مخاطبان می توانند بهترین سریالی که در سال ۱۳۹۹ دیده اند را از طریق اپلیکیشن تلوبیون انتخاب کنند.

سریالیست از۳۰  اسفند، هر شب پس از سریال طنز «نون خ ۳» به طور زنده و با اجرای پدرام کریمی پخش خواهد شد.

در مرحله اول این برنامه، سریال‌های برتر سال ۹۹ که توسط مرکز افکار سنجی سازمان صدا و سیما انتخاب شده است، در شش گروه، به رای بینندگان گذاشته می شوند و سریال هایی که بیشترین امتیاز را کسب کنند به مرحله فینال و رای نهایی مردم می رسند. بینندگان می توانند همزمان با شروع سریالیست از شنبه۳۰ اسفند، با مراجعه به سایت و اپلیکیشن تلوبیون، در انتخاب سریال برتر سال ۱۳۹۹ تلویزیون مشارکت کنند.

سریالیست به تهیه کنندگی مجتبی فرجی و محمد باریکانی کاری از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک سیما است که در ۱۵ قسمت ۵۰ دقیقه ای در نوروز ۱۴۰۰ از این شبکه روی آنتن خواهد رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha