۲۵ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۵
کد خبرنگار: 1015
کد خبر: 84264267
۰ نفر

برچسب‌ها

بخشدار ریگ گناوه: انتخابات نمایش اقتدار ملی است

گناوه - ایرنا - بخشدار ریگ از توابع شهرستان گناوه گفت: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره نشانگر اتحاد و یکپارچگی و اراده قوی ملت در صحنه داخلی و نمایش اقتدار ملی در بعد بین‌المللی است.

به گزارش ایرنا، محمدحسن بازویی روز دوشنبه در نشست انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات این بخش افزود: انتخابات  نشان ‌دهنده آگاهی و شعور سیاسی مردم  و حساسیت‌های آنان به نظامی است که به آن پای بند و در سرنوشت خویش دخیل هستند.

وی اظهار کرد: انتخابات یکی از ابزارهای حضور و مشارکت مردم در نظام مردم سالار جهت  برگزیدن افراد برای تصدی مسؤلیت‌ها است تا  از این طریق اراده جمعی مردم در ارکان نظام تحقق عملی پیدا کند.

بخشدار ریگ گفت:   انسجام و همدلی در هیات اجرایی و نظارت موجب تحقق شور و نشاط و همچنین مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیشرو خواهد شد.

وی افزود: با همت مسؤلان ذیربط و متولیان ، زیرساخت‌های لازم از جمله تامین امکانات فناوری اطلاعات برای انتخابات این دوره فراهم خواهد شد.

در این جلسه  ۹ نفر به عنوان اعضای اصلی معتمدین هیات اجرایی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  و ۷ نفر به عنوان اعضای معتمدین هیات اجرایی ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این بخش  انتخاب شدند.

انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، دومین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره‌ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =