مربی سابق تیم ملی والیبال: انتخابات سال۱۴۰۰ آینده کشور را تضمین می‌کند

یزد- ایرنا- مربی سابق تیم‌های ملی والیبال جوانان و بزرگسالان ایران گفت: شرکت در انتخابات سال ۱۴۰۰ نه تنها یک وظیفه ملی، دینی و انقلابی است ،بلکه آینده کشور را در مسیر سعادت مردم و جامعه اسلامی تضمین می کند.

عباسعلی میرحسینی روزیکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم و ورزشکاران در ۴۲ سال گذشته بارها در انتخابات مختلف با حضور گسترده و آگاهانه نقش تاریخی خود را در اداره کشور و کمک به نظام و انقلاب نشان دادند.

وی با بیان اینکه انتخابات پیش‌رو برای تمامی مردم و کشور در عرصه‌های مختلف و جهان اهمیت بسزایی دارد، ادامه داد: حضور حماسی و یکپارچه مردم و جامعه ورزشی در این میدان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی سبب اقتدار نظام و شکست توطئه بدخواهان می شود .

مدیرعامل باشگاه ورزشی شهداب یزد تصریح کرد: دشمنان برای جلوگیری از حضور و مشارکت فعال مردم در انتخابات سال آینده از تمامی اهرم‌ها و فشارها و دلسرد کردن آنها استفاده می‌کنند، با تمامی این وجود اقشار محتلف مردم و ورزشکاران ، کشور و نظام اسلامی ایران را دوست دارند و دست از انقلاب اسلامی بر نمی‌دارند.

میرحسینی یادآور شد: مردم بدون شک با شرکت در انتخابات سال ۱۴۰۰ بار دیگر بلوغ و شعور فرهنگی و سیاسی خود را نشان می دهند و تمامی دسیسه‌های دشمنان نقش بر آب می‌شود و انقلاب اسلامی بار دیگر عظمت و اقتدار خود را در منظر جهانیان نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه تمامی انتخابات چه شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری در ایران مهم است ،تصریح کرد: انقلاب اسلامی با خون هزاران شهید به پیروزی رسید و در دوران هشت سال دفاع مقدس با همه توطئه‌ها بر دشمنان پیروز شد و این عطیه الهی با حضور مردم در صحنه های مختلف حفظ می‌شود.                

همچنین مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد ۲۳ اسفندماه جاری در گفت و گو با ایرنا ، تعداد داوطلبان ثبت نام کننده انتخابات شوراهای اسلامی این استان را  ۴۲ نفر اعلام کرد که چهار نفر آنها زن هستند.

محمد علی شاه حسینی با بیان اینکه ثبت نام از ۲۰ اسفندماه آغاز شده از داوطلبان خواست ثبت نام را به روز و ساعات آخر موکول نکنند و به دلیل شیوع کرونا حتی المقدور از طریق مجازی ثبت  کنند.

وی اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند از طریق نرم‌افزار تلفن همراه، مراجعه به پایگاه اینترنتی وزارت کشور، مراجعه به دفاتر پیشخوان و یا با حضور در فرمانداری‌های استان، ثبت نام کنند ولی توصیه می شود برای پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی اقدام کنند .

وی تصریح کرد: در استان یزد ۲۴ شهر وجود دارد که متقاضیان ثبت‌نام در صورت تمایل به حضور فیزیکی، باید به فرمانداری‌های شهرستان‌های یزد، میبد، اردکان، بافق، مهریز، ابرکوه، اشکذر، خاتم، تفت و بهاباد مراجعه کنند.

به گفته شاه حسینی در انتخابات پیش رو برای ریاست جمهوری ۱۰۰۷ شعبه اخذ رای تصویب شد که بیشترین تعداد آن مربوط به شهرستان یزد و  کمترین تعداد آن برای شهرستان بهاباد است و در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز ۱۰۷۶ شعبه مورد  تصویب قرار گرفت. 

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه سال آینده همزمان با سراسر کشور در استان یزد نیز برگزار می‌شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha