کمک به محرومان باید در زندگی تمام مردم ساری و جاری شود

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: براساس آیات قرآن کریم، کمک به محرومان و نیازمندان برکت زندگی انسان است و باید این اقدام مهم در زندگی تمامی مردم و مسوولان ساری و جاری شود.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز یکشنبه در پنجمین مرحله رزمایش همدلی و احسان، اظهار داشت: خوشبختانه محل برگزاری نماز جمعه و مصلی برای چندمین بار مملو از مایحتاج زندگی کسانی شده است که نیازمند هستند و در این شرایط خاص به احسان و نیکی بدون چشمداشت نیاز دارند.

وی با اشاره به گسترش کمک های مومنانه در سطح استان، تصریح کرد: کمک های مومنانه علاوه بر مسجدالنبی (ص) در محل‌های دیگر نیز صورت گرفته است و فقط از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، چندین مرحله کمک‌ها را شاهد هستیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه کمک به محرومان و نیازمندان برکات زندگی خواهد شد، خاطرنشان کرد: خداوند فرموده است اگر در جامعه‌ای دست مردم به خیر و دستگیری نیازمندان باز باشد، اهل تقوا و ایمان زیاد می‌شوند و جامعه‌ای که اهل تقوا و ایمان داشته باشد، برکات الهی از آسمان و زمین به روی آنها سرازیر خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha