نماینده مجلس: ساختار اداری در استان زنجان نیازمند پایش است

زنجان - ایرنا - نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی به لزوم پایش نیروی انسانی شاغل در ادارات استان زنجان تاکید و گفت: تجمعی از نیروی انسانی در ادارات کل را در مرکز استان شاهد هستیم در حالی که چارت سازمانی ادارات در شهرستان ها خالی است.

سید البرز حسینی شامگاه شنبه در شورای اداری استان به ضرورت توجه به کاستی در حوزه ساختار اداری شهرستان خدابنده تاکید کرد و افزود: از حیث ساختار سخت افزاری و نیروی انسانی ادارات این شهرستان در مضیقه هستند در حالی که وسعت شهرستان بیش از پنج هزار کیلومتر مربع است و این تبعات مطلوبی ندارد. 

وی همچینن خاطرنشان کرد: در خصوص نیروهای شرکتی مکانیسم جذب نیروها معلوم نیست و کاملا قائم به شخص است، از این رو یک نظام فامیل سالار کاملا روشنی در ساختار سیستم اداری ما وجود دارد.

 نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم توجه به همه مناطق استان تاکید کرد و گفت: با تمام تلاشی که مسوولان در حوزه اقتصاد، صنعت، کشاورزی، گردشگری و خدمات دارند، ولی طی هشت ماه گذشته با آن چیزی که به صورت میدانی بامردم درگیر هستیم و ارتباط داریم، با این اعداد و ارقامی که در جلسات گفته می شود، مقداری فاصله است.

وی خاطرنشان کرد: درخواست ما این است که در گزارش آمار و ارقام حتما برش شهرستانی و نحوه عملکرد دستگاهها در شهرستان ها نیز عنوان شود.

حسینی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: نقش مردم را در خنثی سازی تحریم ها نباید کم رنگ کنیم چراکه اگر مردم سختی ها و ناملایمات را تحمل نمی کردند بخش عظیمی از سیستم آسیب می دید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha