۳۴۹ مسافر گرفتار در برف و کولاک خراسان رضوی امدادرسانی شدند

مشهد- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: ۳۴۹ مسافر گرفتار در برف و کولاک جاده‌های این استان طی ۲۴ ساعت گذشته توسط نیروهای هلال احمر امدادرسانی شدند.

غلامرضا صیادی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امدادرسانی این تعداد مسافر در جاده‌های منتهی به جغتای، سبزوار،  قوچان و جاده‌های مشهد - تربت‌حیدریه، مشهد - کلات، مشهد - چناران و مشهد - درگز انجام شده است.

وی ادامه داد: طی این مدت ۱۱۶ خانوار گرفتار در برف امدادرسانی شده و ۹۱ دستگاه خودرو در جاده‌های استان از برف و کولاک رها شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: ۱۹ تیم با ۵۹ نیروی نجاتگر و ۱۸ خودرو عملیاتی و آمبولانس مجری این امدادرسانی بودند.

وی با اشاره به اسکان موقت ۲ مسافر و انتقال سه حادثه ‌دیده حوادث جاده‌ای به مراکز درمانی افزود: شماری از عشایر منطقه شامگان سبزوار نیز دچار آسیب‌دیدگی ناشی از برف شدند که ۶۰ جیره غذایی و ۲۵ تخته پتو بین آنها توزیع و خدمات امدادی نیز ارائه شد.

صیادی ادامه داد: هم اکنون وضعیت عادی است و تمامی جاده‌های استان باز هستند ضمن اینکه تیم‌های عملیاتی در آماده باش  کامل قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha