آیندگان هرمزگان در برابر مبل کریمی البرز به تساوی رضایت داد

بندرعباس- ایرنا- در هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه های کشور، تیم آیندگان هرمزگان در برابر مبل کریمی البرز به تساوی رضایت داد.

به گزارش ایرنا، آیندگان هرمزگان از ساعت ۱۵ در سالن فجر بندرعباس به دیدار تیم مبل کریمی البرز  رفت‌ و برای کسب سه امتیاز آخرین بازی خانگی در دور رفت بازی را خوب شروع کرد و بعد از چند حمله روی دروازه حریف توسط مصطفی رحمانی به گل رسیدند.
 اما این گل کمتر از یک دقیقه دوام نداشت و علیرضا ابوالقاسمی فرد برای مبل کریمی البرز گل تساوی را به ثمر رساند.
در ادامه نیمه نخست تیم مبل کریمی البرز صاحب یک ضربه پنالتی شد که علیرضا ابوالقاسمی فرد گل دوم خودش و تیم البرز را به ثمر رساند تا آیندگان هرمزگان نیمه اول را با شکست به رختکن برود.
 آیندگان نیمه دوم را طوفانی تر از نیمه اول شروع کردند و خیلی زود سینا بخشی بازی را ۲ بر ۲ مساوی کرد اما بر خلاف جریان بازی برای بار سوم دروازه تیم آیندگان توسط مصطفی تیموری باز شد.. 
این نتیجه پایان کار نبود و در یک دقیقه مانده به پایان بازی، نماینده هرمزگان صاحب پنالتی شد و سینا بخشی گل مساوی را به ثمر رساند. 
نتیجه سه بر سه تا پایان باقی ماند و ۲ تیم امتیازات را تقسیم کردند. ‌
تیم آیندگان هرمزگان در گروه سوم با تیم های ایرالکو اراک، اسپیناس زنجان ، مبل کریمی البرز،  سفیر گفتمان تهران و شاهین کرمانشاه هم گروه است.
  لیگ دسته اول فوتسال کشور با حضور ۲۶ تیم در چهار گروه پیگیری می‌شود و از هر گروه ۲ تیم جواز حضور در مرحله بعد را کسب می‌کنند. 
مرحله اول این رقابت‌ها ٢٧ اردیبهشت ماه سال آینده به پایان می‌رسد. 
 مرحله دوم این رقابت‌ها در ۲ گروه چهارتیمی برگزار خواهدشد و در نهایت از هر گروه یک تیم به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha