رعایت اصل بی‌طرفی وظیفه مجریان انتخابات است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار گیلانغرب گفت: رعایت اصل بی‌طرفی، امانت‌داری، اجرای انتخاباتی سالم و پایبندی به اصول در کمال دقت و صداقت همچون گذشته مهمترین وظیفه مجریان قانون است.

به گزارش خبرنگار ایرنا،«کوروش محمودیان»روز شنبه در جلسه انتخاب اعضای اصلی هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر با حضور مدعوین معتمد معرفی شده از سوی فرماندار و اعضای اداری هیات‌های اجرایی و نظارت شهرستان گیلانغرب در محل فرمانداری، افزود: همه وظیفه داریم زمینه مشارکت حداکثری مردم را در انتخابات آینده با تسهیل در انجام وظایف قانونی فراهم کنیم.

وی اظهار داشت: انتخابات سال۱۴۰۰ در شرایط حساس کنونی کشور اهمیت زیادی دارد و همه وظیفه داریم در این عرصه با مشارکت گسترده پاسخی قاطع به دشمنان نظام بدهیم.

در پایان این نشست معتمدین از بین خود ۹ نفر را به عنوان اعضای هیات اجرایی ریاست جمهوری در شهرستان گیلانغرب تعیین کردند که با توجه به تصمیمات اتخاذ شده هشت نفر از این تعداد به عنوان هیات اجرایی انتخابات شوراهای شهر گیلانغرب و سرمست نیز انجام وظیفه می کنند.

فرماندار گیلانغرب گفت: علاوه بر معتمدین انتخاب شده فرماندار به عنوان رییس و رییس دادگستری، دادستان و رییس ثبت احوال اعضای اداری هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و همچنین در بخش شوراهای شهر فرماندار به عنوان رییس و روسای ادارات ثبت احوال و آموزش و پرورش اعضای اداری هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر گیلانغرب و سرمست را تشکیل می دهند.

گیلانغرب در غرب کرمانشاه بیش از ۷۲هزار تن جمعیت دارد.

سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha