طلسم‌شکنی مجیدی مقابل تیم‌های تهرانی؛ توقف در عدد چهار

تهران- ایرنا- فرهاد مجیدی سرانجام به عنوان سرمربی موفق شد از سد یک تیم تهرانی در جریان بازی بگذرد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران موفق شد با نتیجه ۲ بر یک از سد میزبان خود پیکان بگذرد و به دور بعدی صعود کند.

این دومین تجربه فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال در سومین مقطع هدایت این تیم بود که بازهم به برد منجر شد. حالا فرهاد در ۲۸ بازی‌ای که سکاندار آبی‌پوشان بوده به ۱۵ برد دست پیدا کرده و آمار پیروزی‌های خود را به ۵۳ درصد رسانده است. همچنین او در چهارمین بازی در جام حذفی به سومین پیروزی دست پیدا کرد.

اما نکته جالب توجه شکسته شدن طلسم تساوی‌های متوالی فرهاد مقابل تیم‌های تهرانی بود. استقلال با هدایت شماره هفت سابق خود در چهار رویارویی با تیم‌های پایتخت نشین در لیگ و جام حذفی در جریان بازی به بردی نرسیده بود و چهار تساوی برایش به ارمغان آمده بود تا اینکه تیم مهدی تارتار، در مقابل آنها شکست خورد تا این طلسم شکسته شود.

آبی‌پوشان با سرمربیگری فرهاد مجیدی مقابل تیم‌های تهرانی این نتایج را به دست آورده بودند:

پرسپولیس ۲-۲ استقلال(لیگ)

استقلال ۱-۱ سایپا(لیگ)

استقلال ۱-۱ پیکان(لیگ)

پرسپولیس ۲-۲ استقلال(جام حذفی)

حالا اما این طلسم شکسته شد و آمار فرهاد مقابل تیم‌های تهرانی در قامت سرمربی استقلال به چهار تساوی و یک برد تغییر کرد.

طلسم بعدی که مجیدی باید در پی شکستنش باشد کسب اولین پیروزی مقابل تیم‌های تبریزی خواهد بود. او در ۲ جدال با تراکتور در لیگ و جام حذفی یک تساوی و یک باخت نصیبش شده و حالا دیدار با ماشین‌سازی در راه است. این اولین تجربه سرمربیگری مجیدی در شهر تبریز نیز خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha