۱۰ زمین چمن؛ هدیه ایرانسل به فرزندان بشاگرد

ایرانسل، با مشارکت استانداری هرمزگان، ۱۰ زمین چمن مصنوعی در منطقه بشاگرد احداث می‌کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این خبر، طی مراسم افتتاح پروژه‌های ارتباط روستایی ایرانسل در استان هرمزگان اعلام شد.

ایرانسل، که به گفته وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، «پرچمدار» توسعه ارتباطات روستایی در هرمزگان است، همزمان با افتتاح پروژه‌های جدید ارتباطی در ۱۴۱ روستای استان هرمزگان، به‌ویژه منطقه بشاگرد، اعلام کرد که با مشارکت استانداری هرمزگان، ۱۰ زمین چمن مصنوعی نیز در این منطقه احداث می‌کند.

ایرانسل در این پروژه، سهم ۵۰ درصدی دارد و اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را به این امر اختصاص داده است.

مراسم افتتاح پروژه‌های ارتباط روستایی هرمزگان، صبح روز چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۹، با حضور محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، فریدون همتی استاندار هرمزگان، احمد مرادی، محمد آشوری و منصور آرامی نمایندگان مردم بندرعباس، بوموسی، خمیر و حاجی‌آباد در مجلس شورای اسلامی، سید ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، مهرداد ترابیان مجری‌طرح ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، احد قویدل‌فرد مدیرکل فناوری‌اطلاعات و ارتباطات هرمزگان، بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل و جمعی از مدیران حوزه فناوری‌اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

در این مراسم، طی ارتباط آنلاین از استانداری هرمزگان با سایت‌های ایرانسل در دو روستای خمینی‌شهر و محمودآباد، به نمایندگی از سایت‌های احداث شده در کل استان، این سایت‌ها توسط وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات و استاندار هرمزگان، رسماً افتتاح شدند.

آذری‌جهرمی در این مراسم، ایرانسل را «پرچمدار» توسعه ارتباطات روستایی در هرمزگان خواند و از تحول بزرگ ارتباطی ایجاد شده توسط ایرانسل در منطقه بشاگرد، قدردانی کرد.

شهرستان بشاگرد با ۴۵هزار نفر جمعیت در ۳۳۰ کیلومتری شرق  بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است و از جمله مناطق کم برخوردار بوده که البته در سال‌های اخیر گام‌های خوبی در جهت توسعه و عمران این منطقه برداشته شده است.

م.خ

https://irancell.ir/b/285071/b

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha