یک هفته اینترنت رایگان برای ایرانسلی‌های روستاهای هرمزگان

همزمان با افتتاح پروژه‌های ارتباطی ایرانسل در ۱۴۱ روستای استان هرمزگان، یک هفته اینترنت رایگان به مشترکان ایرانسل در این روستاها اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پروژه‌های ارتباطی حوزه روستایی استان هرمزگان، صبح روز چهارشنبه بیستم اسفند ۱۳۹۹ افتتاح شد و به مناسبت این افتتاح، هدیه یک هفته اینترنت رایگان ایرانسل به مشترکان ایرانسل در این روستاها اختصاص پیدا کرد.

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، در مراسم افتتاح این پروژه‌ها، با بیان اینکه اقدامات انجام شده، وظیفه مسؤولان بوده و از این بابت منتی وجود ندارد، «عیدی» ساکنان مناطق تحت پوشش سایت‌های جدید را، استفاده از یک هفته اینترنت رایگان اعلام کرد.

بیژن عباسی‌آرند مدیر عامل ایرانسل نیز با بیان اینکه برای ما در ایرانسل باعث مباهات و افتخار است که بار اصلی توسعۀ ارتباطات روستایی در استان‌های «هرمزگان»، «سیستان و بلوچستان» و «کهگیلویه و بویراحمد» به ایرانسل واگذار شد، گفت: به ثمر رسیدن این پروژه بزرگ و تحول آفرین، بدون ارادۀ قوی، برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه‌روزی ممکن نبود.

مراسم افتتاح پروژه‌های ارتباط روستایی هرمزگان، صبح امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹، با حضور محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، فریدون همتی استاندار هرمزگان، احمد مرادی، محمد آشوری و منصور آرامی نمایندگان مردم بندرعباس، بوموسی، خمیر و حاجی‌آباد در مجلس شورای اسلامی، سید ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، مهرداد ترابیان مجری‌طرح ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، احد قویدل‌فرد مدیرکل فناوری‌اطلاعات و ارتباطات هرمزگان، بیژن عباسی‌آرند مدیرعامل ایرانسل و جمعی از مدیران حوزه فناوری‌اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

در این مراسم، طی ارتباط آنلاین از استانداری هرمزگان با سایت‌های ایرانسل در دو روستای خمینی‌شهر و محمودآباد، به نمایندگی از سایت‌های احداث شده در کل استان، این سایت‌ها توسط وزیر ارتباطات و فناوری‌اطلاعات و استاندار هرمزگان، رسماً افتتاح شدند.

آذری‌جهرمی در این مراسم، ایرانسل را «پرچمدار» توسعۀ ارتباطات روستایی در هرمزگان خواند و از تحول بزرگ ارتباطی ایجاد شده توسط ایرانسل در منطقه بشاگرد، قدر دانی کرد.

https://irancell.ir/b/285068/b

م.خ

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha