۲۳ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۹
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84261928
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ هزار مورد جدید به مشترکان شرکت گاز ایلام اضافه شدند

ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز ایلام به تحقق کامل اهداف کمی ابلاغی این شرکت در زمینه های مختلف اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۶ هزار و ۱۰۱ مشترک جدید جذب شده است که نشان دهنده تحقق ۱۱۱ درصدی برنامه ابلاغی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز ایلام، عباس شمس اللهی روز شنبه اظهار داشت: سال جاری با توجه به اهداف کمی مشخص شده از سوی شرکت ملی گاز برای شرکت گاز استان ایلام ، جذب پنج هزار و ۵۰۰ مشترک جدید شهری تعریف شده بود.

وی به اجرای گازرسانی به مناطق مختلف روستایی استان اشاره کرد و افزود: در این زمینه جذب چهار هزار و ۵۰۰ مشترک جدید روستایی برای شرکت مصوب شده بود که از ابتدای سال جاری پنج هزار و ۸۶۱ مشترک جذب شده و نشانگر رشد ۱۳۰ درصدی نسبت به میزان ابلاغی است.

مدیر عامل شرکت گاز ایلام درصد تحقق جذب مشترک را در مناطق شهری ۱۱۱ و در مناطق روستایی ۱۳۰ درصد عنوان کرد و گفت: شرکت گاز استان از شهریور ماه سال ۹۸ بعنوان اولین شرکت گاز استانی نسبت به حذف قبوض کاغذی اقدام و در سال جاری نیز تمام قبوض را به صورت پیامکی و الکترونیکی به مشترکان ابلاغ کرده است.

شمس الهی به افزایش تاب آوری و پایداری شبکه توزیع گاز و رعایت اصول و الزامات پدافند غیرعامل در سطح استان اشاره کرد و افزود: امسال با رینگ کردن خطوط تغذیه و ایستگاههای TBS، اقدامات متعددی بعمل آمد که کمترین میزان قطع گاز مشترکین نسبت به سال های اخیر را در استان داشته ایم.

به گزارش ایرنا، میزان گازرسانی روستایی و شهری در این استان از آغاز دولت تدبیر و امید به بعد به ترتیب (روستایی و شهری) ۷۸ و ۵۸ درصد کل میزان گازرسانی شرکت گاز استان از بدو تاسیس است.

هم اکنون ۹۹ درصد خانوار شهری و ۹۴ درصد خانوارهای روستایی استان ایلام از گاز طبیعی بهره مند هستند و این استان در آستانه اتمام گازرسانی به روستاها قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha