انفجار موادمحترقه در همدان یک کشته و ۲ مجروح برجا گذاشت

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: انفجار موادمحترقه در یک مرکز تهیه غذا واقع در یکی از محله های شهر همدان منجر به مرگ یک نوجوان و مجروحیت ۲ نفر دیگر شد.

سرهنگ جمشید باقری بامداد شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عصر امروز گزارش یک مورد انفجار به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام و پس از حضور ماموران کلانتری مشخص شد که صدای مهیب ناشی از انفجار موادمحترقه دست ساز بوده است.

وی اظهار داشت: این انفجار منجر به مرگ یک نوجوان ۱۸ ساله و مجروح شدن ۲ نفر دیگر شده  که مصدومان توسط عوامل اورژانس به مرکز سوختگی واقع در بیمارستان بعثت منتقل شدند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: پرونده این حادثه در اختیار پلیس اگاهی قرار گرفته تا نوع مواد محترقه مورد استفاده و همچنین ابعاد آن به صورت دقیق بررسی شود.

سرهنگ باقری یاداوری کرد: پیش از این نیز  انفجار ترقه دست ساز در منزل مسکونی واقع در یکی از محله های شهر همدان موجب مصدومیت یک نوجوان ۱۶ ساله شده بود.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز پیشتر در این باره به ایرنا گفت: وقوع سوختگی در ناحیه دست و پا بیشترین میزان صدمه ناشی از استفاده از مواد محترقه در روزهای منتهی به پایان سال به ویژه چهارشنبه آخر سال است.

حبیب اله معصومی یادآوری کرد: در حوادث آخرین چهارشنبه سال گذشته ۱۰۹ نفر مصدوم شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =