تیم فوتبال سپاهان به سختی از سد مس رفسنجان گذشت

اصفهان-ایرنا- تیم فوتبال سپاهان عصر روز جمعه با نتیجه ۲ بر یک توانست در یک بازی سخت و دشوار مس رفسنجان را در دقیقه ۱۲۰ شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور صعود کند.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فولاد مبارکه سپاهان و مس رفسنجان از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی باشگاه های کشو ر عصر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد و در دقیقه ۱۲۰  وقت های دوم اضافه که همه در فکر ضربات پنالتی ها بودند، توانست با نتیجه ۲ بر یک میهمان خود را شکست دهد و به مرحله بعدی جام حذفی کشور صعود کند.

در دیدار امروز تیم سپاهان هجومی کار کرد و در نیمه اول موقعیت های زیادی را روی دروازه میهمان خود به وجود آورد تا اینکه در دقیقه ۶۸  توانست با پاس سرش رفیعی توسط محمدرضا حسینی به گل نخست خود دست یابد.

در ادامه بازی تیم مس رفسنجان نیز که بازی خوبی را در مقابل سپاهان به نمایش گذاشت در آخرین لحظات پایان بازی در دقیقه ۹۳ توانست توسط مهدی کیانی بازیکن سابق سپاهان به گل رسید.

بازی به وقت های اضافه کشیده شد تا شاید ضربات پنالتی برنده را مشخص کند ولی  این تیم سپاهان بود که در دقیقه ۱۲۰ وقت های اضافه توسط  ولسیانی به گل برتری خود دست یابد.

در ادامه تیم مس کرمان یکی دو موقعیت خطرناک روی دروازه سپاهان به وجود آورد که با بدشانسی این تیم گل نشد و سپاهان  پیروز میدان شد و به مرحله بعدی صعود کرد و تیم مس رفسنجان با وجود بازی خوب حذف شد.

در این دیدار برای سپاهان پیام نیازمند، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد نژاد مهدی، عزت الله پورقاز، محمد کریمی تعویض دقیقه ۷۶ گئورگی گولسیانی، سروش رفیعی تعویض دقیقه ۸۴ با جلال الدین علیمحمدی،  یاسین سلمانی تعویض دقیقه ۸۹ با رضا میرزایی ، محمد محبی، محمدرضا حسینی تعویض دقیقه۸۹- مهدی ترکمان و سجاد شهباززاده تعویض دقیقه ۷۶ محمدرضا خلعتبری با هدایت محرم نویدکیا بازی کردند.

در تیم مس رفسنجان نیز داود نوشی صوفیانی، عقیل کعبی، مسیح زاهدی، هومن ربیع زاده، محمد امینی، سجاد آشوری، مهدی کیانی، علیرضا نقی زاده، مهرداد رضایی تعویض دقیقه۷۳ قائم اسلامی خواه، فراز امامعلی و محمد قاضی با  سرمربی گری محمد ربیعی به میدان رفتند.

این دیدار را میثم حیدری با کمک های آرمان اسعدی و هیوا بهمنی؛ داور چهارم وحید زمانی قضاوت کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha