حسینی: ۱۴۰۰ سال پله های ترقی زنان وزنه‌بردار است

تهران- ایرنا- نخستین مدال‌آور وزنه‌برداری زنان گفت: سال ۱۴۰۰ برای زنان وزنه‌بردار یک پله ترقی نسبت به سال‌های گذشته محسوب می‌شود و به پیشرفت و رشد خواهند رسید.

الهام حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: وزنه‌برداری زنان در حال پیشرفت بود اما کرونا شرایط را از سال گذشته بهم ریخت و سالن‌ها تعطیل شدند و وقفه‌ای در پیشرفت وزنه‌برداری زنان ایجاد شد.

وی افزود: وزنه‌برداری رشته‌ای است که باید مرتبا تمرین کنید و به صورت اصولی رکورد بزنید تا از دیگران عقب نمایند. مسلما در این مدت استقبال زیادی از این رشته شده است و علاقمندان بسیاری دارد.

نخستین مدال‌آور وزنه‌برداری زنان عنوان کرد: در این یکسال گذشته دوستان و دیگر وزنه‌برداران بسیار تلاش، تمرین و پیشرفت کردند. در بخش عمومی شرایط برای همه یکسان نبوده اما آنان که در سطح حرفه‌ای کار کردند، رو به رشد بودند و این وقفه به آنان کمک کرد.  

وی بدترین اتفاق سال گذشته را ادامه‌دار شدن کرونا و از دست رفتن خیلی از هموطنان عنوان کرد و گفت: همچنین بهترنی اتفاق این سال برایم رکوردهای خوبی بود که قبل از آسیب دیدن زانویم می‌زدم.

حسینی یادآور شد: آخر فروردین هم مسابقات قهرمانی آسیا ازبکستان برگزار می‌شود و همه هدف و تلاشم این است تا بهترین رکورد را ثبت کنم و به سهمیه المپیک برسم. هر چند کار آسانی نیست اما تمام تلاشم را می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۰ برای زنان وزنه‌بردار یک پله ترقی نسبت به سال‌های گذشته محسوب می‌شود، گفت: این سال، سال پیشرفت و رشد وزنه‌برداری زنان است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =