امتیاز میزبانی فولاد در پلی‌آف هم به عربستان اعطا شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل فولاد خوزستان با تایید گرفته شدن میزبانی از این باشگاه در پلی‌آف لیگ قهرمانان گفت: به طور حتم از طریق فدراسیون فوتبال مستندات خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه خواهیم کرد تا اعتراض خود را به این تصمیم ظالمانه نشان دهیم زیرا فولاد بیشتر از سایرین متضرر خواهد شد.

به گزارش ایرنا،«سعید آذری» امروز (جمعه) در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به گرفته شدن امتیاز میزبانی از این باشگاه در پلی‌آف لیگ قهرمانان و تعیین عربستان به عنوان میزبان دیدار برابر العین امارات اظهار داشت: میزبانی فولاد از العین امارات به صورت رسمی به ما اعلام شده بود اما به یکباره اعلام کردند این میزبانی از فولاد خوزستان گرفته شده است.

وی افزود: با این اتفاقی که رخ داد باشگاه فولاد خوزستان بیشتر از دیگر تیم‌های ایرانی بابت از دست دادن میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا متضرر خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: با این شرایط جدید ما باید در عربستان به مصاف العین برویم و در صورتی که این تیم را شکست بدهیم در همان کشور مسابقات مرحله گروهی خود را انجام بدهیم که ظلم بزرگی به تیم فولاد خوزستان است.

آذری تاکید کرد: اینکه به خاطر تحریم‌های ظالمانه چنین شرایطی برای باشگاه‌های ایرانی رخ دهد ظلم بزرگی است زیرا در مرحله مقدماتی همه هزینه‌ها به عهده تیم میزبان است و قرار نیست پولی مبادله شود.

وی در پایان گفت: به طور حتم فردا از طریق فدراسیون فوتبال مستندات خود را در اختیار کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار خواهیم داد تا اعتراض خود را به این تصمیم ظالمانه نشان دهیم.

در حالی که پیش از این AFC میزبان دیدار فولاد و العین امارات در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را تیم ایرانی اعلام کرده بود، این میزبانی در سایت AFC دیگر دیده نمی‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha