۲۲ اسفند ۱۳۹۹، ۱۲:۱۲
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84261003
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

نماینده مجلس:

شهدا به انقلاب حیاتی دوباره بخشیدند

۲۲ اسفند ۱۳۹۹، ۱۲:۱۲
کد خبر: 84261003
شهدا به انقلاب حیاتی دوباره بخشیدند

کرج -ایرنا- نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهدا به انقلاب عزت و حیاتی دوباره بخشیدند که ما باید از این مکتب درس چگونه زیستن بیاموزیم.

علی حدادی روز جمعه درگفت و گو با ایرنا اظهارداشت: زنده نگهداشتن یاد شهدا و حفظ آثار آنها و همچنین تجلیل و تکریم خانواده های شهیدان در واقع پاسداری از اسلام است.

وی خاطرنشان کرد: دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، سرشار از ایثارگری‌ها و رشادت‌ها است و باید نام شهیدان این دوره‌ها را همیشه ماندگار کرد.

وی با اشاره به اینکه شهدا چراغ راه زندگی ما هستند، یادآور شد: موضوع حیات طیبه مهمترین مقوله الهی در جهان هستی و  گمشده انسان است در حالیکه در حیات حیوانی نیازهای جسمانی مد نظر قرار دارد. 

وی تصریح کرد: خداوند در مورد حیات طیبه می فرماید هر کس کار خوبی انجام دهد ما به او حیات طیبه می دهیم و شهدا از حیات طیبه برخوردارند. 

حدادی اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت درجامعه اسلامی ایران عاملی برای پایداری بیشتر مردم در برابر دشمن است و همه باید به این نکته توجه کنیم.

وی با بیان اینکه ۲۲ اسفند ماه به نام روز شهدا نامگذاری شده است، افزود: مکتب شهید سلیمانی، شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم، برگرفته از مکتب عاشورا و کربلا و با پیروی از حضرت امام حسین (ع) ایجاد شده و رمز و راز موفقیت در عمل به دستورات الهی و تبعیت از ولایت‌فقیه است .

وی ادامه داد: شهدا قهرمان ملت ایران و امت اسلام هستند که همه وجود خود را خالصانه برای مجد اسلام و مسلمین با ولایت مداری صرف کردند.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد وطالقان درمجلس شورای اسلامی عنوان کرد: فصل مشترک همه شهدا، آزادگی، استقامت، ایستادگی، صلابت و پشتیبانی از نظام و انقلاب است.

وی گفت: شهدا راه و رسم زندگی را به ما یاد دادند و وظیفه ما ادامه دادن راه این عزیران و قدردانی از آن ها و خانواده هایشان است.

حدادی تاکید کرد: شهدا،عزت و افتخار ما هستند و باید اعتقاد داشته باشیم که این شهیدان قدرت والایی دارند و همه ما امروز مدیون شهدا هستیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha