تکرار قهرمانی در توکیو هدف مرد طلاییِ ریو

تهران – ایرنا- پاراکماندار ملی‌پوش کشورمان می‌گوید: کرونا شرایط را برای برگزاری اردوهای آماده سازی سخت کرده است اما با همکاری کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون تیراندازی با کمان تمرینات بسیار خوبی را در کیش دنبال می کنیم و هدف من تکرار عنوان قهرمانی ام در پارالمپیک توکیو است.

غلامرضا رحیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:‌ هر ورزشکاری که موفق به کسب مدال می شود حکایت‌گر همراهی و همدلی گروهی از مدیران و کارکنان یک فدراسیون و کادرفنی تیم ملی است و با توجه به تلاش‌هایی که برای آماده سازی تیم ملی می شود، ‌ ما فرصت زیادی برای کسب مدال و افتخارآفرینی برای ایران و شاد کردن مردم کشورمان را داریم.

این پاراکماندار خوزستانی ادامه داد:‌ اردوهای آماده سازی تیم ملی تیراندازی با کمان به فاصله یکماه پس از بازگشت از  مسابقات جهانی هلند ‌آغاز شد، اما با شیوع کرونا در روند آماده سازی کمانداران اختلال ایجاد شد و تمرینات پس از حدود بیش از هشت ماه از سر گرفته شود.

وی افزود: از آذرماه همه ماهه اردوهای آمادگی خوبی به میزبان کیش برگزار می‌شود و خوشبختانه همه امکانات متشکل از پیست تمرینی، خوابگاهی و تغذیه فراهم شده و تمرینات با نظم بسیار خوبی در حال پیگیری است.                 

رحیمی همچنین گفت: ‌ما مسابقات جهانی جمهوری چک را خردادماه در پیش داریم و این رقابتها آخرین مرحله کسب سهمیه است اگر چه ایران سهمیه‌های مورد نیازش را کسب کرده اما قطعا خود مسابقات فرصت بسیار خوبی برای بررسی وضعیت و ارتقا سطح آمادگی ما خواهد بود.

وی سیر رکوردهایش را در اردوهای انجام شده، ‌سیری صعودی عنوان کرد و گفت:‌ در اردوی بهمن ماه رکوردهای بسیار خوبی داشتم اما اوایل اردوی اسفندماه به دلیل مشکلات گوارشی کمی این رکوردها افت کرد که خوشبتخانه تا پایان اردو موفق به ارتقا رکوردها شده و امتیازات خوبی بدست آوردم.

این پاراکماندار اضافه کرد:‌ تمرینات کاملی داریم برنامه بدنسازی بسیار خوب دنبال می شود و در اردوی اسفندماه نیز یک روانشناس در اردوها تیم ملی را همراهی کرد.

وی با بیان اینکه روزانه پاراکمانداران بین ۸ تا ۹ ساعت تمرین می‌کنند، گفت: ‌از روند آماده سازیم راضی هستم اما با توجه به اینکه تا المپیک چند ماه فاصله داریم هنوز به آمادگی کامل نرسیده‌ایم.

 غلامرضا رحیمی در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو توانست با نتیجه با پیروزی برابر حریفی از تایلند مدال طلا را از آن خود کند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =