بارش پراکنده باران تا صبح شنبه در تهران ادامه دارد

تهران- ایرنا- اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز /پنجشنبه/ تا صبح شنبه هفته آتی با فعالیت سامانه بارشی، آسمان ابری در بعضی ساعات مه رقیق، بارش باران و در ارتفاعات مه غلیظ، بارش برف، باران و گاهی کولاک برف در این استان پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام هواشناسی استان تهران، بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی، از جمعه تا صبح شنبه شدت بارش افزایش می یابد و در بعضی ساعات رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید و گاهی بارش برف به ویژه در نیمه شمالی و رخداد تگرگ احتمال می رود.  

همچنین شنبه هفته آتی در بعضی ساعات وزش باد شدید و در ارتفاعات احتمال کولاک برف و سقوط بهمن در مناطق مستعد دور از انتظار نیست.

بر اساس این گزارش، از عصر جمعه تا صبح یکشنبه نیز در سطح استان کاهش محسوس دما و در نواحی شمالی یخبندان و از یکشنبه به بعد روند افزایشی دما خواهیم داشت.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای پنجشنبه ۱۲ و ۹، جمعه ۱۱ و ۱-، شنبه ۸ و ۰، یکشنبه ۹ و ۲ و دوشنبه ۱۲ و ۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بیشترین و کمترین بیشنیه و کمینه هوا، ورامین با ۱۸ درجه و فیروزکوه با منفی پنج درجه سانتیگراد طی ۲۴ ساعت گذشته در استان تهران به ثبت رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha