کودک «رزنی» در مسابقات بین‌المللی نقاشی بلغارستان نقره گرفت

همدان-ایرنا- "مبینا شرفی" عضو هفت ساله مرکز فرهنگی‌ هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان رزن در استان همدان در مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان بَنسکا کشور بلغارستان نشان نقره را دریافت کرد.

به ‌گزارش روز پنجشنبه ایرنا و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این دور از مسابقه‌ نقاشی بَنسکای بلغارستان با موضوع «بازی مورد علاقه شما در بیرون از خانه» برگزار شد و پس از اعلام نتایج داوری از سوی دبیرخانه، «امیرعلی نقوی‌فرد» عضو چهار ساله کانون پرورش فکری شهرستان لارستان استان فارس موفق به دریافت نشان طلا و «مبینا شرفی» عضو هفت ساله کانون پرورش فکری شهرستان رزن استان همدان و «سینا سرهنگی» عضو ۱۰ ساله مرکز شماره هفت کانون کرمانشاه موفق به دریافت نشان نقره‌ای این رویداد شدند.

در همین حال دیپلم افتخار مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان بَنسکا کشور بلغارستان در سال ۲۰۱۹ نیز به «زینب ظفری» عضو پنج ساله کانون لواسان استان تهران و «بهار نصیریان» پنج ساله از کانون بهبهان خوزستان تعلق گرفت.


لازم به ذکر است در این دوره از مسابقه‌ نقاشی بَنسکای بلغارستان بیش از هشت هزار اثر از ۶۳ کشور جهان با هم رقابت کردند که از این میان ۸۹۰ اثر از سوی کانون پرورش فکری سراسر کشور برای شرکت در این رویداد ارسال شد که از این تعداد، ۶۹ اثر مربوط به استان همدان بود.

گفتنی است اعظم خسروی مربی هنری مرکز رزن که هدایت و راهنمایی عضو برگزیده را به عهده داشت از جمله مربیان توانمند استان همدان است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان با ۲۸ کتابخانه ثابت، ۱۰ کتابخانه سیار، سه کتابخانه پستی و ۴۱ مرکز فرهنگی، هنری دارای بیش از ۱۴ هزار عضو فعال است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha