لیگ تندرستی شهرستان سمنان رتبه اول استان و یازدهم کشور را کسب کرد

سمنان- ایرنا- رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان گفت: این هیات در نخستین لیگ تندرستی ایران رتبه اول استان و یازدهم کشور را از آن خود کرد.

به گزارش ایرنا، امین قنبری شامگاه چهارشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان سمنان با تهیه ۹ هزار و ۲۷۵ ویدئو که حدود ۵۰ درصد از تعداد ویدئو های استان سمنان را شامل می شود بر سکوی اول ایستاد و پس از آن شاهرود با سه‌هزار و ۷۸۷ ، آرادان با ۲هزار و ۵۶۰ ، گرمسار با یکهزار و ۸۹۳، میامی با یکهزار و ۳۱۵، سرخه با ۸۳۹، دامغان با ۴۷۰ و مهدیشهر با ۳۶۷ ویدوئو در رتبه های بعدی قرار گرفتند.
وی افزود: در جدول رتبه بندی ۲۵ شهر برتر و پیشرو در لیگ تندرستی ایران، شهرستان سمنان توانست با کسب رتبه یازدهم به عنوان تنها نماینده استان سمنان جزو ۲۵ شهر برتر ایران قرار بگیرد.
قنبری با اشاره به مشارکت گسترده کمیته‌های زیر مجموعه هیات و باشگاه‌های ورزشی در این طرح گفت: ۷۰ کمیته هیات ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان و ۳۰ باشگاه زیر مجموعه این هیات در این طرح مشارکت داشتند.
وی اضافه کرد: کمیته های طناب زنی، پیلاتس و ورزش و توسعه فعالیت بدنی دانش آموزان توانستند با ارسال بیشترین ویدئو ها مقام اول تا سوم این دوره از رقابت ها از آن خود کنند.
وی یادآور شد: کمیته‌های ایروبیک، ورزش و توسعه فعالیت بدنی دانشجویان و فیوژن فیتنس با ارسال بیش از ۴۰۰ ویدئو در رده کمیته‌های شایسته تقدیر قرار گرفتند.
رئیس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان ابراز داشت: رئیس بخش باشگاه های ورزشی زیر مجموعه باشگاه هرمس، یگانه و قائم با ارسال بیشترین ویدئو ها مقام اول تا سوم را کسب کردند.
وی افزود: باشگاه‌های خانه برای تونیک و پریان با ارسال بیش از ۴۰۰ ویدئو در بخش باشگاهی شایسته تقدیر قرار گرفتند.
قنبری بیان کرد: اولین دوره لیگ تندرستی ایران از چهارم بهمن آغاز و تا ۱۵ اسفند ادامه داشت که افراد با ثبت نام در سایت ایران تندرستی و انجام حرکات ورزشی روزانه که توسط کارشناسان فدراسیون ورزش های همگانی جمهوری اسلامی طراحی شده بود، در این لیگ شرکت کردند.
رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان در پایان ضمن تشکر از مشارکت پرشور شهروندان ورزش دوست سمنانی در لیگ تندرستی ایران خاطرنشان کرد: از مشارکت پرشور تمامی شهروندان سمنانی که با حضور پر شور خود بار دیگر نشان دادند، سمنان ورزشی‌ترین شهر استان است، تقدیر می کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha