۲۰ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۳۸
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84259825
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

«روبینیو» از عرش به فرش؛ حکم ۹سال حبس ستاره اسبق رئال تایید شد

تهران- ایرنا- حکم ۹ سال حبس ستاره اسبق باشگاه‌های رئال مادرید و منچسترسیتی به دلیل نقش داشتن در تجاوز صورت گرفته در سال ۲۰۱۳، توسط دادگاهی در میلان تایید شد.

به گزارش ایرنا، «روبینیو» ۳۷ ساله به دلیل دست داشتن در تجاوز به زنی ۲۰ ساله در کلوپی شبانه در ایتالیا در سال ۲۰۱۷ متهم شده بود.

او در ابتدا در سال ۲۰۱۷ مجرم شناخته و سپس در دسامبر سال گذشته محکوم شد.

ستاره اسبق رئال که آبروی خود را برباد رفته می‌دید، ترجیح داد تا استیناف خواهی کند؛ درخواستی که حالا از سوی دادگاه میلان رد شد.

براساس گزارش گلوبو، جزئیات جدید از این حکایت دارد که روبینیو و نمایندگانش سعی داشتند با ارائه روایاتی متفاوت از حقایقی که پیش از مورد توافق قرار گرفته بود، بازپرس‌ها را فریب دهند.

در ایتالیا تا زمانی که تمام روش‌های استیناف‌خواهی توسط مجرم طی نشود، هیچ حکم زندانی اجرایی نخواهد شد و روبینیو نیز درخواست دیگری را برای دادگاه عالی ایتالیا به عنوان بالاترین مرجع قضایی این کشور ارائه خواهد کرد.

قرارداد ستاره برزیلی با باشگاه سانتوس پیش از اعلام حکم اخیر به حالت تعلیق درآمد و «اورلاندو رولو» رییس این باشگاه برزیلی اعلام کرد که در صورت تایید حکم اولیه، مرد برزیلی اخراج خواهد شد.

روبینیو پس از حضور در تیم هایی همچون رئال مادرید، منچسترسیتی و آ.ث میلان  در سال ۲۰۲۰ به سانتوس ملحق شد؛ او در زمان وقوع حادثه مذکور برای میلان توپ می‌زد.

پیش از این در اسفندماه سال ۹۸ «رونالدینیو» فوق ستاره سال‌های نه چندان دور باشگاه‌های بارسلونا، آ.ث میلان و پاری‌سن‌ژرمن پس از بازداشت شدن در پاراگوئه به اتهام استفاده از گذرنامه جعلی برای ورود به این کشور، به زندانی در کشور آمریکای جنوبی منتقل و پس از پنج ماه حبس در زندان در شهریورماه ۹۹ آزاد شد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha