«منم»؛ اثر مشترک رامین بهنا و امید نعمتی منتشر شد

تهران- ایرنا- «منم» با صدای امید نعمتی و تنظیم و آهنگ‌سازی رامین بهنا منتشر شد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی اثر، رامین بهنا آهنگ‌ساز و سرپرست گروه بهنا درباره اثر جدید خود گفت: از یک سال گذشته تصمیم گرفتیم با امید نعمتی در یک اثر موسیقایی همکاری کنیم که آهنگ‌سازی و تنظیم این اثر به عهده من بوده است. شعر اثر از مولانا است و عنوانی که برای آن انتخاب کردیم «منم» است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته بیشتر کارها تا قبل از شیوع بیماری کرونا تمام شده بود که مدتی صبر کردیم تا شرایط بهبود یابد، سپس کارهای تنظیم و مسترینگ این اثر موسیقایی را شروع کردیم.

امید نعمتی خواننده «منم»

بهنا درباره خواننده اثر و ویژگی‌های اثر مشترک موسیقایی تولیدی با او اظهار داشت: در این اثر مخاطب ویژگی‌های دیگر امید نعمتی را می‌بیند یعنی ویژگی‌هایی از این خواننده دیده و شنیده می‌شود که در آثار قبلی این خواننده نبوده است. شعر این اثر خیلی سنگین بود ولی با این حال جرقه‌ای که از اول در ذهنم برای آهنگ‌سازی زده شد همان را پیش بردم و خوشبختانه هر دو از این همکاری لذت بردیم.

سرپرست گروه بهنا درباره اعضا و نوازندگان گروه گفت: در این اثر موسیقایی نوازندگی گیتار به عهده سیاوش امامی بوده و کسری ابراهیمی نوازندگی درامز را بر عهده داشت؛ همچنین تنظیم و مسترینگ در استودیو ۵۴ توسط پیمان توسلی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: این اثر موسیقایی از امروز (چهارشنبه ۲۰ اسفند  ۹۹) از سوی زنگ رکورد منتشر و در دسترس علاقه‌مندان موسیقی قرار گرفته است.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha