ثبت‌نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر قشم آغاز شد

قشم- ایرنا- فرماندار قشم گفت: ثبت‌نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر قشم از امروز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه آغاز شده و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۹ ادامه دارد.

علیرضا نصری روز چهارشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر با چهار روش اپلیکیشن موبایل، نسخه رایانه، دفاتر پیشخوان دولت و مراجعه حضوری در فرمانداری قشم امکان‌پذیر است.

وی دریافت پیامک  از سرشماره ۳۰۰۰۷۷۸۷ را نشانه ثبت‌نام قطعی اعلام کرد و ادامه داد: فرمانداری قشم از ساعت هشت تا ۱۸ آماده ثبت‌نام از متقاضیان این دوره شورای اسلامی شهر است.

فرماندار قشم تصریح کرد: شماره تلفن همراه به نام داوطلب، داشتن کارت بانکی متصل به شماره تلفن همراه اعلامی، اصل گواهی عدم سوءپیشینه با تاریخ کمتر از سه ماه، اصل شناسنامه عکس‌دار و تصویر کلیه صفحات آن، اصل کارت ملی و تصویر آن، اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و یا مدرکی دال بر مشخص بودن وضعیت خدمت عمومی برای آقایان، یک قطعه عکس سه در چهار جدید و اصل و تصویر از مدرک تحصیلی داوطلب از مدارک و شرایط ثبت نام در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر است.

وی تاکید کرد: مدرک تحصیلی معتبر فوق دیپلم یا معادل آن برای  داوطلبان شورای شهرهای تا بیست هزار نفر جمعیت و مدرک لیسانس یا معادل آن برای داوطلبان شورای شهرهای بالای بیست هزار نفر جمعیت الزامی است.

نصری افزود: اصل و تصویر مدرک معتبر ایثارگری (جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا و رزمندگان با حداقل ۶ ماه سابقه حضور در جبهه) برای برخورداری از امتیاز یک مقطع تحصیلی بالاتر ضروری است.

وی تصریح کرد: اصل و تصویر گواهی پذیرش استعفای مقامات موضوع ماده ۳۲ قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز ار سایر مدارک لازم برای ثبت نام در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر قشم به شمار می‌رود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می‌شود.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت و به طول ۱۵۰ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha