منتخبان جشنواره زن و زندگی در آذربایجان غربی معرفی شدند

ارومیه- ایرنا- منتخبان جشنواره استانی "نوآوری، زن و زندگی" در آذربایجان غربی طی آیینی امروز سه‌شنبه در ارومیه معرفی و از آنها تقدیر شد.

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی روز سه شنبه در  آیین اختتامیه این جشنواره استانی نوآوری، زن و زندگی که با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی برگزار شد گفت: طرح های برگزیده این جشنواره شامل طرح "جعبه داروی هوشمند مبتنی بر فلترم iot "توسط فاطمه حیدری از شهرستان پلدشت، "عروسک خانه دائمی و سیار"، توسط زهرا آبسوران از ارومیه و طرح "بسته های گلین بافت، مدیریت پسماندهای تولیدی کارگاه" توسط خدیجه سعیدپور از میاندوآب  است.

پریسا علیلو افزود: این جشنواره در ۱۲ محور زن کارآفرینی اجتماعی، فناوری اطلاعات، مدیریت پسماند، ترافیک، معماری و طراحی، رسانه و فضای مجازی، صنعت، بهداشت و تغذیه، دوران کرونا، مدیریت بحران، توریسم، مشاغل خانگی و روستایی برگزار شد.

وی اضافه کرد: این جشنواره با هدف جذب و شناسایی خلاقیت ها و توانمندی های زنان در حوزه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی و سلامت توسط دفتر امور زنان و خانواده استانداری با همکاری پارک علم و فن آوری  و دانشگاه الزهرا شعبه ارومیه برگزار شد. 

علیلو ادامه داد: برای تهیه و ارسال طرح ها فرصت یک ماهه ای در نظر گرفته شد که تا پایان هفته زن ۲۰ طرح از شهرستان ها به دبیرخانه جشنواره رسید که پس از داوری به عمل آمده توسط کمیته داوران و اساتید دانشگاهی از ۲۰ طرح ارسالی، سه طرح جهت تجلیل و حمایت های مادی و معنوی انتخاب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha