دلجویی از بانویی که در یکی از عملیات‌های پلیس آسیب دید

تهران- ایرنا- رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با حضور در بیمارستان شریعتی، پیام دلجویی رئیس پلیس پایتخت را به خانمی که در یکی از عملیات‌های پلیسی آسیب دیده بود، منتقل کرد.

به گزارش ایرنا سردار حمید خروش روز سه‌شنبه افزود: به دنبال اجرای یک عملیات پلیسی توسط عوامل کلانتری ۱۴۰ باغ فیض و آسیب دیدن یک خانم، فرمانده انتظامی تهران بزرگ بر دلجویی از وی تاکید کرد.

وی ادامه داد: پلیس تهران بزرگ، همواره در برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی جدی و قاطع و در مقابل در برخورد با مردم، با سعه صدر و مهربانانه برخورد می کند و در صورتی‌ که در تعاقب اجرای عملیات‌های پلیسی و دستگیری تبهکاران که وظیفه ذاتی پلیس است، شهروندان دچار آسیب شوند، متواضعانه پا پیش گذاشته و از آنان دلجویی می‌کند.

به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته و در جریان تعقیب و گریز سارقان خودرو در خیابان سردار جنگل تهران، پلیس اقدام به تیراندازی کرد که به دنبال آن یک دختر که به همراه مادرش در حال عبور از آن منطقه بود مجروح شد.

در این زمان پلیس به دلیل مجروحیت این دختر کار را ادامه نداد و دختر را به بیمارستان رساند و هم اکنون حال وی مساعد و رو به بهبود است.

همچنین با هزینه نیروی انتظامی اقدامات درمان این دختر در حال انجام است و پلیس به دنبال سارقان بوده و به اطلاعات مناسب نیز دست پیدا کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha