ارائه خدمات قسطی و تخفیفی دندانپزشکی به بازنشستگان

تهران -ایرنا- مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مرحله نخست طرح ارائه خدمات دندانپزشکی به صورت تخفیفی و تقسیطی تا سقف سه میلیون تومان برای بازنشستگان و افراد تحت تکفلشان با هدف خدمت رسانی بیشتر در زمینه مراقبت‌های بهداشتی دهان و دندان بازنشستگان این صندوق اجرا می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی افزود: این طرح که با مشارکت شرکت بیمه ملت به عنوان بسته دهم طرح یاری اجرا می شود، شامل بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آن ها که تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند و همچنین وظیفه‌بگیران تک ‌ورثه همسر (در مرحله نخست) تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان، می شود.

به گفته وی، اعتبار تعیین شده برای این طرح که شامل خدمات دندانپزشکی است تا سقف سه میلیون تومان برای هر دفتر کل و افراد تبعی آن درنظر گرفته شده است که طی ۱۱ قسط از حقوق بیمه شده کسر می شود.

مرتضایی فرد با اشاره به اینکه این طرح طی سه مرحله در سراسر کشور اجرا می شود، گفت: فاز اول این طرح در ۱۰ استان شامل خراسان شمالی، ایلام، قم، خراسان جنوبی، بوشهر، زنجان، قزوین، لرستان، یزد و مرکزی اجرایی شده و مابقی استان ها نیز پس از عملیاتی شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مرتضایی فرد با بیان اینکه مشمولان این طرح می توانند با مراجعه به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت، از خدمات دندانپزشکی با تخفیف مناسب به صورت اعتباری استفاده کنند، گفت: لیست مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و سایت شرکت بیمه ملت به نشانی dbm.melat.ir قرار داده شده است.

دراین گزارش تاکید شده است بازنشستگان  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی sabasrm.ir (طرح یاری) مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با ذینفعان صبا به شماره ۲۵۰۰-۰۲۱ تماس بگیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha