برگزاری طرح نوروز کرونایی توسط مراکز مشاوره دانشگاه‌ها

تهران- ایرنا- سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان، گفت: طرح «نوروز کرونایی» با شعار «سلامت روان و حال خوب در نوروز ۱۴۰۰» توسط مراکز مشاوره دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی برگزار می‌شود.

به گزارش روز سه شنبه سازمان امور دانشجویان، مجید صفاری نیا در این خصوص اظهار داشت: طرح نوروز کرونایی از ۲۵ اسفندماه جاری آغاز می شود و تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد.

وی در تشریح این طرح گفت: برخورداری دانشجویان از سلامت روان و حال خوب برای ما یک اصل است و بر اساس طرح مذکور، در ایام نوروز دانشجویان به مدت ۲ ساعت و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ از طریق اینترنت به محتواهای آموزشی در موضوع بهداشت روانی و محتوای سرگرمی در قالب فیلم، موسیقی، شعر، مسابقه، استندآپ و تئاتر دسترسی خواهند داشت.

صفاری نیا با اشاره به پیامدهای روانی و اجتماعی کرونا و ممنوعیت مسافرت نوروزی به علت کرونا، خاطرنشان کرد: دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با همکاری مراکز مشاوره دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی می‌کوشد با ارایه چنین برنامه هایی ضمن آموزش های علمی، تاثیرات کرونا را کاهش دهد.

وی تاکید کرد: برنامه های سلامت روان و حال خوب در نوروز به شکل وبینار ارایه خواهد شد و مشارکت دانشجویان در برنامه باعث می شود دانشجویان با یکدیگر احساس همدلی و یکپارچگی کنند.

دانشجویان و خانواده ها می توانند از طریق لینک برنامه که در سایت سازمان امور دانشجویان قرار داده شده است، از این برنامه استفاده کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =