همه کارهای انجام شده برای ایجاد ارتباطات با هدف تحقق عدالت است

بندرعباس- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تمام کارهای انجام شده برای برقراری ارتباطات در بشاگرد یک هدف دارد و آن تحقق عدالت است.

به گزارش ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی روز سه شنبه در سفر استانی خود به شرق استان هرمزگان، ظهر امروز  از شبکه ارتباطی در روستای دهندر شه بابک بازدید کرد. 

وی در این بازدید با اشاره به درخواست‌های اهالی روستا گفت: ارتباطات در بسیاری از روستاها برقرار شده و درخواست‌ها عمدتاً فوتبالی است. بچه‌های روستای دهندر شه بابک درخواست داشتند که زمین خاکی آنها را چمن کنیم که این قول را می‌دهیم تا خرداد ماه این زمین را چمن کنیم. 

آذری جهرمی افزود: در هر حال تلاش های زیادی شده است تا بشاگرد به شبکه جهانی و شبکه ملی اطلاعات متصل شود، دانش‌آموزان آن به شبکه ارتباطی دسترسی داشته باشند و امکان دریافت آموزش مجازی را پیدا کنند و هنرمندان منطقه نیز بتوانند صنایع دستی خود را به سراسر کشور بفروشند و در مجموع مردم منطقه از خدمات دولت الکترونیکی بهره‌مند شوند. 

وزیر ارتباطات ادامه داد: تمام اقدامات برای برقراری ارتباطات در بشاگرد یک هدف دارد و آن تحقق عدالت است که از وظایف اصلی دولت و از شعارهای اصلی حاکمیت اسلامی است. 

وی تاکید کرد: این حق مردم و جوانان بشاگرد است تا از خدمات ارتباطی بهره‌مند شوند و از امکانات فضای مجازی استفاده کنند و در آینده روشن کشور نقش داشته باشند. 

در ادامه وزیر ارتباطات و هیات همراه راهی روستاهای محمود آباد و خمینی شهر شدند و وضعیت ارتباطی این روستاها را بررسی کردند.

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات لحظاتی پیش سفر ۲ روزه خود را با استقبال استاندار هرمزگان، نماینده مردم شرق این استان در مجلس شورای اسلامی به هرمزگان با ورود به فرودگاه جاسک آغاز کرد.

به گزارش ایرنا، آذری جهرمی صبح روز سه شنبه برای سفری دو روزه با هدف بررسی وضعیت شبکه های ارتباطی در شرق هرمزگان وارد این استان شد؛ علاوه بر بازدید میدانی، بهره برداری و ارتقای ۱۸۷ سایت تلفن همراه روستایی و اتصال ۲۸۱ روستا به شبکه ملی اطلاعات در برنامه های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قرار دارد.

با بهره‌برداری از این طرح‌ها ۳۷ هزار خانوار و ۱۲۶ هزار نفر جمعیت روستایی زیر پوشش تلفن همراه قرار می گیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =