حاجی میرزایی: در آموزش با انباشت اطلاعات مواجه بودیم

تبریز- ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نگرش ما به مقوله تعلیم و تربیت باید تغییر کند، گفت: ما در آموزش با انباشت اطلاعات مواجه بودیم که در حال تغییر آن هستیم .

محسن حاجی میرزایی روز دوشنبه در نشست با دانش آموزان منتخب استان آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه کرونا همه مناسبات جمعی را تحت تاثیر قرار داده و به آموزش یک ضربه اساسی زده است، افزود: تلاش ما این است که جلوی افت آموزش و پرورش را در تاثیرپذیری از شرایط شیوع کرونا بگیریم.

وی با بیان اینکه این فضا در کنار همه تهدیداتی که داشته است، فرصت های طلایی نیز دارد، یادآور شد: خلاقیت، نوآوری و ظرفیت های ذهنی انسان ها در تغییرات بروز می دهد.

حاجی میرزایی تاکید کرد: ما باید در عرصه فضای مجازی خودمان را تقویت کنیم چرا که آینده در این فضا اتفاق می افتد.

وزیر آموزش و پرورش با یادآوری اینکه نقش معلم قابل کاهش و حذف کردن نیست، گفت: نرم افزار شاد و تلویزیون ابزارهای دست معلم است.

به گزارش ایرنا، محسن حاجی میرزایی صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی شهید مدنی شد و پس از دیدار با امام جمعه تبریز در نشست های جداگانه با معلمان و اصحاب فرهنگیان آذربایجان شرقی و دانش آموزان منتخب استان شرکت کرد.

امروز همچنین بخش نخست دهکده ورزشی دانش آموزی استان آذربایجان شرقی با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح و بخش هایی نیز کلنگ زنی شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha