قاسمی‌نژاد با موافقت رحمتی، استقلالی می‌شود

تهران- ایرنا- حضور «امین قاسمی‌ نژاد» در استقلال به نظر سید مهدی رحمتی بستگی دارد و تا زمانی که او موافقت خود را اعلام نکند این انتقال صورت نخواهد گرفت.

به گزارش ایرنا، فرهاد مجیدی برای تقویت استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر نام یک بازیکن را به مسوولان تیمش داده و از آنها خواسته هر طور شده او را جذب کنند.

«امین قاسمی‌ نژاد» بازیکن تاثیرگذار شهر خودرو که در نیم فصل اول هشت گل برای تیمش به ثمر رساند بازیکن مورد علاقه مجیدی است و او می‌خواهد با حضور این بازیکن قدرت تهاجمی استقلال را افزایش دهد.

مدیران باشگاه استقلال برای جذب این بازیکن با مدیران شهر خودرو مذاکراتی را داشته‌اند اما هنوز موفق به صدور رضایت‌نامه نشده‌اند.

مهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو گفته بود که سرخابی ها می خواهند تیمش را تضعیف کنند و اجازه جدایی به هیچ بازیکنی نمی‌دهد. با این حال مسوولان استقلال همچنان در تلاش هستند تا زمینه را برای جذب قاسمی نژاد مهیا کنند.

اگرچه امروز (دوشنبه) حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال درباره جذب این بازیکن اعلام کرد با مدیرعامل شهر خودرو درباره حضور این بازیکن در جمع آبی‌پوشان تهرانی مذاکرات فراوانی داشتیم و امیدواریم‌ در نهایت بتوانیم مجوز حضور وی را در استقلال فراهم کنیم  اما تا زمانی که رحمتی موافقت خود را اعلام نکند این انتقال صورت نخواهد گرفت.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =