رییس کمیته ملی المپیک: قایقرانی می‌تواند به نگین ورزش ایران تبدیل شود

تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک در مراسم اختتامیه لیگ قایقرانی گفت: قایقرانی باید به متن جامعه نفوذ پیدا کند و این موضوع موجب خواهد شد تا قایقرانی به نگین ورزش ایران تبدیل شود.

به گزارش ایرنا، سیدرضا صالحی امیری در مراسم اختتامیه لیگ قایقرانی گفت: خوشحالم که در جمع خانواده قایقرانی حضور دارم. فدراسیون قایقرانی در مسیر  جهش و توسعه قرار گرفته و در آینده  بیشتر از این خواهیم شنید و این نتیجه مدیریت علیرضا سهرابیان و تیم مدیریتی او است. کار سنگین اما با نشاطی است. خانواده قایقرانی با آب زیست می کنند و دل دریایی دارند.

وی افزود: برنامه اقدام در این فدراسیون موجب به کار گیری همه ظرفیت‌ها شده است و همه نیز به کمک رییس آمدند تا افتخار آفرینی کنند. البته پیشکستوتان بذر توسعه این کار را نهادند.

رییس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: قایقرانی باید به متن جامعه نفوذ پیدا کند و این موجب خواهد شد تا قایقرانی به نگین ورزش ایران تبدیل شود.

سهرابیان: تا یک دهه دیگر می توانیم فینالیست المپیک باشیم

علیرضا سهرابیان در این مراسم گفت: قایقرانی یک خانواده است و ورزشکاران اعضای این خانواده به شمار می رود و ریاست کمیته ملی المپیک پشتیبان مهم این فدراسیون به شمار می رود. لیگ به نام باشگاه ها دیده شد و پخش مستقیم گرفتیم و قایقرانی در معرض دید مردم قرار گرفت.

رییس فدراسیون گفت: اگر برنامه قایقرانی این گونه مستمر باشد تا یک دهه دیگر می‌شود شاهد فینالیست‌ها در المپیک باشیم. توانایی مدال در آینده داریم. لیگ یک مسابقه مهم برای ملی پوشان بود و در شش رشته پخش مستقیم داشتیم. 

رییس کمیته ملی المپیک در پایان بازدید از  رقابت های لیگ برتر قایقرانی یک نهال در مجموعه ورزشی آزادی غرس کرد.

همچنین به پاس زحمات آتشنشانان ایران از چند نفر از  این گروه تقدیر به عمل آمد. همچنین رییس فدراسیون نماد فدراسیون را به رییس کمیته ملی المپیک اهدا کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha