بیش از هفت تن روغن جامد در پارس‌آباد کشف شد

اردبیل - ایرنا - فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف هفت تن و ۱۹۵ کیلوگرم روغن جامد احتکار شده در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان پارس‌آباد خبر داد.

به گزارش ایرنا ، سردار هوشنگ حسینی روز دوشنبه اظهارکرد: در تداوم اجرای طرح مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و بدنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر دپو و احتکار روغن جامد در انبار یکی از نمایندگی‌های فروش در روستای اولتان پارس‌آباد ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان اقدامات قانونی خود را در این رابطه انجام دادند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از انجام بررسی‌های لازم و تایید صحت گزارش دریافتی، با هماهنگی مقام قضایی و با همراهی نمایندگان اتاق اصناف و بازرس اداره صنعت ، معدن و تجارت به آدرس این نمایندگی اعزام که در بازرسی‌های به عمل آمده از انبار این نمایندگی هفت تن و ۱۹۵ کیلوگرم روغن جامد که به صورت غیرقانونی دپو و احتکار شده بود،  کشف شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه با دستور مقام قضایی انبار پلمب شد، گفت: کارشناسان ارزش کشفیات این عملیات را ۲ میلیارد و  ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کردند.

سردار حسینی احتکار کالا را یکی از موارد فساد اقتصادی برشمرد و افزود: برخورد با محتکران به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =