جایزه جشنواره کانادایی برای بازیگر ایرانی

تهران- ایرنا- موژان کردی برای نقش‌آفرینی در فیلم کوتاه «زنگ تفریح» به کارگردانی نوید نیکخواه آزاد برنده «بهترین بازیگر» سی و سومین دوره جشنواره دانشجویی «Living Skies» در کانادا شد.  

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، موژان کردی برای حضور در نقش «سحر» در فیلم کوتاه زنگ تفریح برنده «بهترین بازیگر» سی و سومین دوره جشنواره دانشجویی «Living Skies» در کانادا شد و نخستین جایزه جهانی را برای خود و فیلم کوتاه «زنگ تفریح» به ارمغان آورد. 

فیلم کوتاه زنگ تفریح به نمایندگی از مدرسه فیلمسازی و پژوهش‌های سینمایی «هیلاج» با مدیریت امیرشهاب رضویان در این جشنواره به رقابت ‌پرداخت.

اولین حضور جهانی زنگ تفریح در بخش «پانوراما» جشنواره جهانی فیلم کوتاه «ازمیر»، از جشنواره‌های مورد تأیید آکادمی اسکار، بود. از دیگر حضورهای موفق جهانی «زنگ تفریح» می توان به نوزدهمین جشنواره «گاردن استیت» آمریکا، هجدهمین جشنواره «آکسفورد» آمریکا و بیست و سومین جشنواره «فالودی» مجارستان اشاره کرد.

سی و سومین دوره جشنواره دانشجویی «Living Skies» در این دوره به علت همه گیری ویروس کورونا از ۱۶-۱۴ اسفند به صورت مجازی برگزار شد.

پخش جهانی زنگ تفریح برعهده شرکت اسپانیایی «FeelSales» است. 

در کنار موژان کردی هنرمندانی چون ریحانه نبی یان، نیلوفر شکوهی نیا، غزل خلیلی در فیلم کوتاه زنگ تفریح ایفای نقش کرده‌اند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha