دمای هوای تهران ۷ درجه کاهش می‌یابد

تهران- ایرنا- اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز /دوشنبه/ تا اواخر هفته با روند کاهشی، دمای هوای استان از ۱۹ به ۱۲ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

به گزارش ایرنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیشیابی هواشناسی استان تهران، از امروز تا روز چهارشنبه وضعیت جوی  استان، آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و در پاره ای نقاط بخصوص در مناطق شمالی رگبار پراکنده باران احتمال می رود.

همچنین از امشب در بعضی ساعات وزش باد شدید مورد انتظار است و در بخش های جنوبی استان احتمال خیزش گرد و خاک وجود دارد. از روز پنجشنبه با نفوذ سامانه بارشی افزایش ابر، در بعضی ساعات بارش باران و در ارتفاعات مه و بارش برف و باران دور از انتظار نیست.

براساس اعلام هواشناسی استان تهران، طی روز جمعه در بعضی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود و جمعه شب نیز در سطح استان به‌خصوص مناطق شمالی کاهش محسوس دما انتظار می رود.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای دوشنبه ۱۹ و ۸ ، سه شنبه ۱۹ و ۹ ، چهارشنبه ۱۷ و ۷، پنجشنبه ۱۵ و ۵ و جمعه ۱۲ و ۱-  درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ورامین با ۲۰  درجه و فیروزکوه با منفی ۶ سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین بیشینه و کمینه دمای هوا در نقاط استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =