فروش دلار ۲۴ هزار و ۲۶۰ تومانی در صرافی‌های بانکی

تهران- ایرنا- هر دلار امروز (دوشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۲۶۰ تومان معامله شد که نسبت به روز معاملاتی گذشته با افزایش ۲۷۰ تومانی همراه شد. نرخ هر یورو نیز به ۲۹ هزار و ۸۰ تومان رسید.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، قیمت فروش یورو امروز با افزایش ۲۰۷  تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته (یکشنبه) به ۲۹ هزار و ۸۰ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۳ هزار و ۷۷۹ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۵۰۴ تومان بود. همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۴ هزار و ۱۲۸ تومان و قیمت فروش آن ۲۴ هزار و ۳۶۹ تومان است.

علاوه بر این، نرخ خرید یورو در بازار ۲۸ هزار و ۸۱۱ تومان و نرخ فروش آن ۲۹ هزار و ۹۹ تومان اعلام شد.

براساس این گزارش، در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته (یکشنبه)، هر یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۹۹۸ تومان و هر دلار ۲۳ هزار و ۹۹۸ تومان به فروش رسید.

 همچنین روز گذشته در سامانه سنا، حواله یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۳۹ تومان معامله و همچنین حواله دلار به قیمت ۲۳ هزار و ۸۰۱ تومان فروخته شد.

به گزارش ایرنا، وقوع تحولات مثبت در عرصه سیاست خارجی، افزایش احتمال پذیرش FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام و آزادسازی منابع ارزی ایران در کره جنوبی و عراق از جمله مهم‌ترین عوامل افت نرخ دلار در روزهای اخیر محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha