نهمین تغییر از راه رسید؛ سقوط ۲۲ درصدی نساجی با جلالی

تهران- ایرنا- مجید جلالی تنها پنج درصد از امتیازت ممکن را با نساجی کسب کرد که این در مقایسه با وحید فاضلی ۲۲ درصد کمتر است.

به گزارش ایرنا، با توافقی دو جانبه بین باشگاه نساجی و مجید جلالی، همکاری طرفین به اتمام رسید و ساکت الهامی به عنوان سرمربی جدید تیم مازنی انتخاب شد.

تا به اینجای کار و تا پایان هفته هفدهم، ۶ تیم دست به تغییر سرمربی خود زده‌اند که در این میان تیم‌های تراکتور، ماشین‌سازی و نساجی بیشترین میزان تغییر را داشته‌اند. آلومینیوم اراک، نفت مسجدسلیمان و ذوب‌آهن نیز دیگر تیم‌هایی هستند که کادر فنی خود را دستخوش تغییر کرده‌اند. حالا رفتن جلالی و آمدن الهامی، نهمین تغییر تا به اینجای کار بوده است.

نساجی در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد. تیمی که در لیگ‌های هجدهم و نوزدهم تا پایان هفته هفدهم به ترتیب ۱۸ و ۱۹ امتیاز را کسب کرده بود و حالا این کمترین امتیاز ممکن است که در بالاترین سطح فوتبال کشورمان به دست می‌آورند. آنها هنوز شانس برای ماندن دارند و فاصله‌شان با تیم چهاردهم چهار امتیاز است و باید دید الهامی می‌تواند تیمش را در لیگ برتر نگه دارد یا خیر.

تغییر قبلی در کادر فنی نساجی اصلا جواب نداد. تیم تحت هدایت وحید فاضلی در ۱۱ هفته نخست به ۹ امتیاز رسید. ۲ برد، سه مساوی، ۶ باخت که منجر به کسب ۲۷ درصد از امتیازت ممکن شد. با روی کار آمدن مجید جلالی نساجی در ۶ بازی به پنج باخت و یک تساوی قناعت کرد تا تنها پنج درصد امتیازات ممکن را مال خود کند. یعنی تغییر سرمربی منجر به کاهش ۲۲ درصدی کسب امتیاز شد.

ساکت الهامی بعد از جواد نکونام، مجید جلالی(۲مقطع)، رضا مهاجری، محمود فکری و وحید فاضلی به ششمین سرمربی نساجی در تاریخ لیگ برتر تبدیل شد. او پیش از این هدایت تراکتور تبریز و همچنین ماشین‌سازی را به عهده داشت و باید دید در این چالش دشوار چه عملکردی را از خود نشان می‌دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha