کاظمی ستاره مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال

تهران- ایرنا- پشت خط زن جوان تیم فولاد سیرجان با نمایش درخشان خود در مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال، نقش مهمی در رسیدن تیمش به دیدار نهایی داشت.

به گزارش ایرنا، مسابقات مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال در روزهای جمعه و یکشنبه ۱۵ و ۱۷ اسفندماه برگزار شد. شهرداری ارومیه با دو پیروزی سه بر ۲ مقابل هراز و فولاد سیرجان با ۲ پیروزی سه بر صفر مقابل سپاهان، به بازی نهایی صعود کردند تا قهرمان این فصل از میان این دو تیم مشخص شود.

صابر کاظمی که در این فصل عملکرد فوق‌العاده‌ای در لباس فولاد سیرجان داشت،‌ در مرحله نیمه‌نهایی هم نمایش درخشانی ارائه کرد. این بازیکن در ۲ بازی مقابل سپاهان به ترتیب ۱۹ و ۲۳ امتیاز کسب کرد تا در مجموع در هر ست هفت امتیاز را به نام خودش ثبت کرده باشد.

میثم صالحی دریافت‌کننده شهرداری ارومیه هم در کسب امتیاز در ۲ بازی با هراز آمار بسیار خوبی داشت. این بازیکن در این ۲ بازی به ترتیب ۳۴ و ۲۲ امتیاز گرفت. مجموع امتیازات او ۵۶ و میانگینش در هر ست ۵.۶ امتیاز بود.

بهترین عملکرد در دفاع روی تور از آن مسعود غلامی مدافع میانی شهرداری ارومیه و محمدکاظم غفاری دریافت‌کننده هراز بود که هر کدام هشت امتیاز به دست آوردند.

آرمین تشکری مدافع میانی فولاد سیرجان با کسب سه امتیاز در ۲ بازی مرحله نیمه‌نهایی، بهترین آمار را در کسب امتیاز از سرویس به نام خود ثبت کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =