۱۸ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۱
کد خبرنگار: 782
کد خبر: 84256378
۰ نفر

برچسب‌ها

عروس ولیعهد انگلیس خانواده سطنتی را نژادپرست و دروغگو خواند

تهران – مگان مرکل ، عروس خانواده سلطنتی انگلیس به همراه همسرش «هری» شاهزاده این خاندان در مصاحبه با یک شبکه خبری آمریکایی، خانواده سلطنتی انگلیس را به نژادپرستی نهادینه و دروغگویی متهم کردند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، این مصاحبه که اخیرا توسط «اوپرا وینفر» مجری بنام آمریکایی انجام شده و بخش های کوتاهی  از آن ۱۶ اسفند پخش شد، امروز به طور کامل انتشار یافت.

مگان مرکل در بخشی از مصاحبه خود که  ابتدا  شنبه گذشته ۱۶ اسفند  پخش شده بود  به صراحت به این مجری آمریکایی گفت: در آن زمان که با من در کاخ سلطنتی در انگلیس مصاحبه کردید ده ها نفر در اتاق مراقب حرکات و گفتارهای من بودند و آنچه که می گفتم واقعیت خود من نبود، اما اکنون آزادم که هرآنچه می خواهم بگویم.

عروس خانواده سلطنتی انگلیس قصد خودکشی داشت

شبکه خبری سی ان ان با پرداختن به این مصاحبه گزارش داد: مگان مرکل که «دوشس ساسکس» لقب  دارد، دراین مصاحبه گفت که شرایط در خانواده سلطنتی برای وی به اندازه ای خفقان آور بوده که به فکر خودکشی افتاده بود.

عروس خانواده سلطنتی انگلیس در این مصاحبه گفت: زندگی در این خانواده بسیار منزوی کننده است . انسان بشدت احساس تنهایی می کند.  این حس که فاقد هرگونه حمایتی هستید شما را به فکر خودکشی می کشاند، من این را به همسرم گفتم، چراکه می دانستم اگر این را نگویم ممکن است که دست به این کار بزنم، چه را که به واقع نمی خواستم بیش از این زنده بمانم.

دوشس ساسکس در ادامه این مطلب گفت: زمانی که با فکر اقدام به  خودکشی در تقلا بودم، تلاش کردم تا به یکی از دوستان پرنسس دایانا (مادر شوهر فوت شده) روی بیاورم چرا که در این زمان تنها به فردی نیاز داشتم که واقعا یک دوست و فردی قابل اعتماد باشد چرا که باید فردی می بود تا احساسات درونی مرا را درک کند.

خانواده سلطنتی ا نگلیس بطور نهادینه ای نژاد پرستند

سی ان ان در ادامه پوشش خبری این مصاحبه افزود؛ دربخش دیگری از این  مصاحبه  مگان مرکل خانواده سلطنتی انگلیس را به  نژادپرستی که در این خاندان نهادینه شده متهم می کند و می گوید: خانواده سلطنتی انگلیس تا پیش از به دنیا آمدن «آرچی» (Archie's) نسبت به رنگ پوست این کودک که تا چه اندازه می تواند  «سیاه» باشد – پدر سفید و مادر سیاهپوست دورگه – ابراز نگرانی می کردند.

بنابراین گزارش، «هری» با نام واقعی «هنری چارلز آلبرت دیوید»  (Henry Charles Albert David) نیز در جریان این مصاحبه گفته های همسر خود را دراین باره مورد تایید قرار داد اما حاضر به ارائه جزئیات بیشتری نشد.

خانواده سلطنتی دروغگو هستند

مگان دراین مصاحبه عنوان کرد که خانواده سلطنتی انگلیس علاوه بر داشتن حس نژادپرستی درهمین حال افرادی درغگو و مزور هستند.

مگان دراین مصاحبه گفت: یکی از موارد تاسفبار اینکه به من می گفتند تحت محافظت هستم ؛ ولی دروغ می گفتند.

عروس خانواده سلطنتی انگلیس که اکنون به همراه همسرش از این خانواده بطور رسمی بیرون آمده اند افزود: و حالا که ما در دیگر  سو هستیم، در واقع نه تنها نجات یافته ایم، بلکه به نوعی جوانه زده ایم؛ این خودش یک معجزه است.

به گزارش ایرنا، مگان مرکل و پرنس هری در سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند.  مگان مرکل آمریکایی که فردی دورگه است پیش از وصلت با خانواده سلطنتی انگلیس ، همسر تروار انگلسون (Trevor Jeo Engelson ) تهیه کنندگان برنامه های تلویزونی بود.

این دو مدتی پس از تولد نخستین فرزند خود از جدا شدن از خانواده سلطنتی انگلیس خبر دادند.

مگان و  هری در ژانویه سال گذشته اعلام کردند که از وظایف رسمی خود در قالب خانواده سلطنتی کناره گیری می کنند و به آمریکا نقل مکان کردند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز اول اسفند ۱۳۹۹ گزارش داد: این دو رسما از نقش و وظایف خود از خانواده سلطنتی انگلیس کناره گیری کرده و این به معنای جدایی حتمی این دو از خانواده سلطنتی است.

۱۳۰۲**

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =