احزاب سیاسی باید جامعه را به سمت انتخاب فرد اصلح هدایت کنند

خرم‌آباد - ایرنا - یک فعال سیاسی در لرستان گفت: احزاب سیاسی باید جامعه را به سمت انتخاب فرد اصلح و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات هدایت کنند.

امیرعلی حیدر امیری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این روزها معاندان کشور، برخی از داوطلبان جبهه انقلاب را تضعیف می کنند در حالی که این افراد سرمایه نظام و انقلاب هستند.

وی با اشاره به اینکه باید مراقب باشیم دشمنان در لباس دوست سرمایه‌های نظام و انقلاب را تخریب نکنند گفت: امیدواریم شورای ائتلاف انقلابیون و شورای وحدت اصولگرایان منطبق با بیانیه گام دوم و نزدیک به ویژگی های مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری برسند.

وی ادامه داد: مشارکت حداکثری، پر شور بودن انتخابات و اقبال عمومی مردم در انتخاب فرد اصلح دو رکن اصلی مهم در انتخابات به شمار می روند و این دو اصل زمانی محقق می شود که اصلح را فدای صالح مقبول نکنیم.

وی افزود: هنر آن است که فرد اصلح را کشف، مقبول، معرفی و حمایت کنیم تا میزان مشارکت مردم در انتخابات افزایش یابد.

این فعال سیاسی اصولگرا در بیان راهکارهای تعیین شده برای رسیدن به نامزد اصلح اظهار داشت: قرار نیست مانند انتخابات گذشته، پدرسالارانه از بین نامزدهایی که خودشان را مطرح کردند و بر اساس نظر سنجی و انتخابات درون حزبی به مانند نظام‌های حزبی غربی فردی را انتخاب کنیم.

وی اضافه کرد: باید ظرفیت‌ها را کشف و به وسیله تیم های تخصصی از لحاظ تعهد و کارآمدی، سوابق علمی و سوابق درخشان انقلابی ارزیابی کنیم و شخص اصلح را به جامعه پیشنهاد دهیم.

امیری اظهار امیدواری کرد در انتخابات ۱۴۰۰ نیروی انقلابی، جهادی در تراز بیانیه گام دوم انقلاب با سابقه درخشان و با برنامه عملیاتی و کارآمد با مشارکت حداکثری مردم انتخاب شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با سراسر کشور در لرستان نیز برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =