هنرمند دزفولی عنوان نخست نمایش مدل آرت هلند را کسب کرد

دزفول- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول گفت: عبدالرضا رابطی هنرمند دزفولی موفق به کسب عنوان نخست نمایش مدل آرت هلند شد.

نادر سعادتی فرد یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رویداد «ART & Mister ART ۲۰۲۱» توسط ارائه دهنده مشعل فیفا آدریو واندینوف در نمایش مدل آرت هلند برگزار شد که عبدالرضا رابطی از ایران، عمران منظور ایمزی از امارات و یاسر العمری از اردن با هم عنوان نخست  این رویداد را به خود اختصاص دادند.
وی ادامه داد: در این رویداد که از هنرمندان بسیاری از کشورهای مختلف دعوت شده بود پس از ارسال آثار و بررسی آنها ۲۰ هنرمند کاندید شدند تا در نمایش آنلاین، پخش زنده و مقابل داوران به دفاع از آثار خود بپردازند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول گفت: هنرمندان در این«شو» به سوالات داوران پاسخ دادند که پس از گفت و گوی هنرمندان این نتیجه حاصل شد.
وی با بیان اینکه یک داور ایرانی به نام سارا حسنی مقیم هلند نیز در میان داوران حضور داشت، افزود: مدیر این رویداد ۲ ماه پیش ابتدا از هنرمندان سراسر دنیا دعوت به عمل آورد و سپس ۲۰ هنرمند منتخب از ۲۰ کشور مختلف در روز ۶ اسفندماه در نمایش زنده حضور پیدا کردند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha