اصلاح تعرفه خدمات مهندسی در خراسان رضوی به تصویب رسید

مشهد-ایرنا- هیات چهار نفره مربوط به خدمات فنی و مهندسی خراسان رضوی با اصلاح تعرفه خدمات مهندسی در این استان موافقت کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی روز یکشنبه در حاشیه نشست این هیات به خبرنگار ایرنا گفت: علاوه بر اصلاح تعرفه خدمات مهندسی، اختصاص ضریب (کاهشی) برای آسان کردن ارایه خدمات فنی مهندسی به طرحهای ساختمانی با متراژ کم و با محوریت جامعه کم برخوردار توسط این هیات به تصویب رسید. 

سیدکمال الدین میرجعفری افزود: براساس مصوبه سازمان نظام مهندسی طرحهای ساختمانی بین ۵۰۰ تا هزار مترمربع در شهرستان مشهد با اعمال ضریب پنج درصد در انعقاد کار در نظر گرفته می شود.

وی پیشنهاد هیات چهار نفره استان خراسان رضوی برای تعیین تعرفه خدمات گاز (روکار) را منوط به موافقت وزارت راه و شهرسازی دانست که پس از موافقت اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی تصویب بهره مندی چند موسسه خیریه در خراسان رضوی از خدمات فنی و مهندسی را از دیگر مصوبات هیات چهار نفره استان برشمرد.

هیات چهار نفره خدمات فنی و مهندسی خراسان رضوی هیاتی قانونی متشکل از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی، شهردار و رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان است که پیرامون حق الزحمه مهندسان، تعرفه خدمات فنی و مهندسی و مسایل مرتبط با حوزه فنی و مهندسی گروه های مختلف ساختمانی در استان تصمیم گیری می کنند.

در نشست امروز هیات چهار نفره استان خراسان رضوی نمایندگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی و سازمان نظام کاردانهای این استان هم شرکت داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =