شایسته گزینی در انتصابات ناجا ضروری است

تهران - ایرنا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بر شایسته گزینی در انتصابات به ویژه در کلانتری‌ها و مراکز انتظامی و صیانت همه جانبه از نیروهای پلیس در بعد معنوی و جسمی تاکید کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا ادیانی در همایش سراسری میثاق با ولایت ویژه روسای کلانتری ها، فرماندهان پاسگاه ها و مراکز انتظامی (ویدئو کنفرانسی) گفت: استحکام درونی نیروی انتظامی، ساخت پلیس در تراز انقلاب اسلامی به ویژه در بخش عناصر در ارتباط و تعامل با مردم لازم و ضروری است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا  ضمن تشکر از تلاش مجاهدانه  کارکنان شریف نیروی انتظامی در سراسر کشور افزود:  رئیس پلیس پیشگیری ناجا رهنمودهای  الهی، راهبردی، کاربردی و  حکیمانه فرمانده معظم کل قوا را مبنای و محور این همایش اعلام و بیان کردند، بنده نیز لازم می دانم به سهم خود از چنین تدبیری که نسخه اصلی علاج همه اولویت ها را فرمایشات گوهربار مقام معظم رهبری مدظله العالی، تشخیص و ملاک عمل قرار دادند، تشکرکنم.

ادیانی با تاکید بر لزوم صیانت همه جانبه از نیروهای پلیس در بعد معنوی و جسمی تصریح کرد: بر استحکام درونی نیروی انتظامی، ساخت پلیس در تراز انقلاب اسلامی به ویژه در بخش عناصر در ارتباط و تعامل با مردم اصرار دارم.

وی با اشاره بر اهمیت تحول در کلانتری ها و پاسگاه ها پیرو مطالبه و انتظار مقام معظم رهبری مدظله العالی بر لزوم تعالی و استانداردسازی رفتار نیروهای پلیس تاکید و بیان کرد: آثار تعالی رفتار و اقدام برای عمل صالح بایستی در برخورد با مردم آشکار و هویدا شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان کارکرد و ماهیت پلیس پیشگیری ناجا خاطر نشان کرد: این پلیس گسترده بایستی مانع از بروز و ظهور جرم شود، چرا که معتقدیم پیشگیری مقدم بر درمان است، از طرفی معتقدم که پلیس باید در منظر و رویت مردم باشد.

ادیانی با تاکید بر لزوم انتصابات در کلانتری ها بر مبنای شایسته گزینی خاطر نشان کرد: تغییر نگرش به کلانتری ها، مراقبت دائمی بر رفتار و عمل کارکنان کلانتری ها، مراکز انتظامی و پاسگاه ها و آموزش مستمر با محوریت تعالی رفتار کارکنان این بخش همواره باید مورد توجه قرار بگیرد.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =