۱۷ اسفند ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۲۴
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84255095
۰ نفر

برچسب‌ها

بررسی راه‌های باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات پرسپولیس

تهران- ایرنا- وکیل بین‌المللی فوتبال و وکیل سوشا مکانی در پرونده شکایت از پرسپولیس ضمن تشریح روش‌های مختلف باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه، گفت: بسته بودن پنجره نقل و ‌انتقالات پرسپولیس فقط مربوط به موکل من نیست.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس در هفدهمین دیدار فصل خود روز گذشته (شنبه) برابر صنعت نفت آبادان با تساوی بدون گل متوقف شد.

مهدی ترابی اولین خرید زمستانی سرخپوشان روز گذشته با وجود همراهی کاروان پرسپولیس در سفر به آبادان  نتوانست پرسپولیس را همراهی کند.

روز گذشته «آرش شکرریز» وکیل سوشا مکانی در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده بود که در صورت همراهی ترابی به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی، پرسپولیس سه بر صفر بازنده خواهد شد. همین موضوع موجب شد تا هجمه‌های زیادی علیه این وکیل بین المللی فوتبال ایجاد شود.

شکرریز روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به هجمه‌هایی که علیه او به راه افتاد اظهار داشت: اگر من نمی‌گفتم ممکن بود پرسپولیس از این بازیکن استفاده کند و نتیجه بازی سه بر صفر به سود حریف اعلام شود. واقعیت را گفتم که از این شکست جلوگیری کنم. خودم هوادار پرسپولیس هستم و دوست نداشتم این تیم به این خاطر شکست بخورد و حقیقت را عنوان کردم.

وی در مورد آخرین وضعیت پرونده شکایت سوشا مکانی از پرسپولیس افزود: امیدوارم این مشکل حل شود. پنجره داخلی نقل و انتقالات پرسپولیس فقط به خاطر پرونده سوشا بسته نیست بلکه چندین و چند طلبکار دارد که فهرست آنها منتشر شد. به خاطر اینکه خودم پرسپولیسی هستم و از شرایط باشگاه کمی آگاهی دارم راهکارهای مختلف را برای کمک به باشگاه پیگیری کردم و توصیه‌ای به باشگاه دارم.

این وکیل بین‌المللی فوتبال افزود: با توجه به تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران، امکان دریافت پاداش آسیایی پرسپولیس در شرایط فعلی موجود نیست. بدیهی است که در این شرایط تنها راه احقاق حق پرسپولیس این است که باشگاه مبلغ یک میلیون دلار از پاداش آسیایی را به بانک مرکزی انتقال طلب کند و معادل ریالی آن را دریافت کرده تا از این نظر دچار مشکل نشود.

وی افزود: با توجه به بند یک اساسنامه فیفا که تاکید بر عدم دخالت دولت در امور باشگاه را دارد، من به عنوان یک پرسپولیسی حاضر هستم که کمک کنم و مجوز لازم را جهت نقل‌وانتقالات بین‌المللی را از اوفک دریافت کنیم چرا که این کار دور از دسترس نیست.

شکرریز ادامه داد: اینگونه نمی‌تواند باشد که باشگاه‌ها در شرایط نابرابر رقابت کرده و هم نتواند جوایز خود را دریافت کنند و هم از همکاری داخلی بی‌نصیب باشند. امیدوارم این مشکلات به زودی حل شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =