تشییع شبانه ۲ فوتی در صیدون برای پیشگیری از کرونا

اهواز-ایرنا- بخشدار صیدون از توابع شهرستان باغملک گفت: مراسم خاکسپاری ۲ نفر در این بخش بامداد امروز و بدون حضور جمعیت تشییع کننده برگزار شد.

ابراهیم سپاس زاده یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با درگذشت ۲ نفر در بخش صیدون، مانند ماه‌های اخیر بلافاصله کارهای موردنیاز از جمله دیدار با خانواده‌های داغدار برای جلوگیری از برگزاری مراسم ترحیم انجام شد.

وی افزود: خوشبختانه با همکاری این۲خانواده که ساکن روستاهای سوالی و واجل بخش صیدون بودند، مراسم تشییع و خاکسپاری این ۲ عزیز از دست رفته در ساعتهای ۱ و ۵ بامداد و با حضور جمع اندکی از خانواده آنها برگزار شد که از آنها بابت همکاری‌شان تشکر می‌کنم.

بخشدار صیدون با بیان اینکه این نهاد تمام تلاش خود را برای جلوگیری از برگزاری مراسم شلوغ انجام داده است تصریح کرد: در یک ماه اخیر سه خواننده مراسم عزا و عروسی بازداشت شده‌اند، با تمام صاحبان عزا نیز جداگانه جلسه گرفته و آنها را از برگزاری مراسم شلوغ منع کردیم و تعهدات لازم را نیز گرفتیم.

وی افزود: در این روند با هیچکس تعارف نداریم و همه مردم را به یک چشم نگاه می‌کنیم، در صورت برگزاری مراسم مجبوریم اقدامات قضایی انجام دهیم.

سپاس زاده  صیانت از سلامت مردم را سرلوحه کار خود دانست و ادامه داد: در شرایط کرونایی فعلی، از مردم می‌خواهیم به سلامت خود و اطرافیانشان اهمیت دهند تا گرفتار کرونا نشوند.

صیدون یکی از بخش‌های سه‌گانه شهرستان باغملک در شرق خوزستان واقع شده است‌.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha