استفاده خوبی از اشتباهات دفاعی تیم آلومینیوم بردیم

اراک - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تیم آلومینیم اراک در بازی امروز اشتباهات متعددی را در بخش دفاعی داشت که از این فرصت‌ها به خوبی در غلبه به حریف استفاده شد.

«محرم نویدکیا» شامگاه شنبه در نشست خبری بعد از رویارویی با تیم آلومینیوم در اراک، افزود: انتظار نبود که تیم سپاهان با برتری ۶ بر یک زمین بازی را ترک کرده و برنده رقابت باشد.

وی اظهار داشت:  تیم سپاهان در نیمه اول سعی کرد در یک سوم دفاعی آلومینیوم از اشتباهات آنان استفاده کند و تا حدودی این کار به خوبی انجام شد اما، در بازی پایاپای موقعیت‌ اصفهانی‌ها بهتر از حریف بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر بخواهم منصفانه حرف بزنم، تیم آلومینیوم بعد از اینکه یک نفر از  بازیکنانش اخراج شد، کمی به هم ریختگی پیدا کرد.

نویدکیا افزود: کار برای تیم آلومینیوم اراک با از دست دادن  بازیکنش سخت شد وسپاهان توانست از وضعیت ایجاد شده به نحو مطلوب استفاده کرده و با تعویض‌هایی که داشت حالت هجومی به خود بگیرد و به برتری دست یابد.

وی اظهار داشت: به هم ریختگی تیم حریف باعث شد تا سپاهان در ضد حملات خیلی خوب از موقعیت‌ها استفاده کند و آلومینیوم بی‌محابا می‌خواست گل بزند و به همین خاطر در فاز دفاعی تمرکز لازم را نداشت و این غفلت بهترین فرصت برای سپاهان بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: خوردن گل‌های متعدد از جمله اتفاقاتی است که امکان وقوعش در فوتبال وجود دارد و نتیجه این بازی به‌هیچ وجه از ارزش‌های تیم آلومینیم اراک کم نمی‌کند.

نویدکیا افزود: آلومینیوم تیمی است که صدرنشین لیگ را در اراک برده و تیم تراکتورسازی  را در تبریز شکست داده است و اگر احساسات‌ خود را کنار بگذارد و منطقی‌تر حرکت کند؛ برای همه تیم‌ها می‌تواند یک حریف قدر باشد.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک عصر روز شنبه در جریان رقابت‌های هفته هفدهم لیگ برتر با نتیجه ۶ بر یک شکست سختی را در خانه مقابل سپاهان اصفهان تجربه کرد.

تیم فوتبال آلومینیم اراک برای نخستین بار به رقابت های تیم برتر کشور راه یافته است. 


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha